Search form

29.09.2014

Drukāt

Starptautiskajai senioru dienai par godu – ekskursija

1. oktobris ir Starptautiskā senioru diena – to sagaidot, NIAF „Klusums’’ 20. septembrī sagādāja Rīgas biedrības senioriem jauku svētku dāvanu – atvasaras ekskursiju uz Alūksni.


Pa ceļam iegriezāmies Alsviķu arodskolā, kurā mācās arī nedzirdīgie. Bijām pārsteigti par šo skolu, kura, pateicoties Eiropas fondu atbalstam, ir ļoti mainījusies – izremontēta un iekārtota atbilstoši mūsdienu sadzīves apstākļu un mācību procesa prasībām. Vēlos atgādināt vēlreiz to, ka šajā skolā uzņem ne tikai jauniešus, bet arī pirmspensijas cilvēkus ar īpašām vajadzībām, dodot viņiem iespēju apgūt dažādas profesijas, vienlaikus arī vidusskolas izglītību. Aicinu visus mūsu biedrus apsvērt šo lielisko iespēju.
 
 
Pēc tam LNS Smiltenes RB un kluba vadītāja Anita Ceple kopā ar gidu mūs iepazīstināja ar šīs pilsētas skaistākajām vietām. Apskatījām šaursliežu vilcienu – bānīti, kam nesen apritēja 111. gads, kā arī Tempļa kalnu, Saules tiltu, Bībeles muzeju un citus  interesantus objektus.
 
 
 
Redzējām, ka pilsēta kļuvusi daudz skaistāka, sakoptāka – to var droši rādīt arī ārvalstu tūristiem. Lai gan Alūksne nav liela pilsēta, tomēr visu nepaspējām apskatīt. Ceram to  vēl vairāk iepazīt nākošgad, kad tur notiks LNS gadskārtējais pašdarbnieku festivāls.
 
Liels paldies NIAF „Klusums’’ vadītājam Guntaram Beisonam par šo ekskursiju un  Anitai Ceplei par laipno, sirsnīgo uzņemšanu, kā arī sinoptiķiem par jauko, saulaino laiku bez rudenim piemītošā lietus un aukstuma. Visu laiku spīdēja saulīte, kas sildīja arī mūsu sirdis.
 
 
 
Teksts: Jadviga Bočkāne
Foto: Vija Liškovska

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas