Search form

Biedrību ziņas

Photo
Photo
Photo

Jaunieši viesojās Valmierā

13.05.2017

10. maijā Valmieras reģionālajā biedrībā ieradās LNS Jauniešu Centra (JC) vadītājs Kristaps Legzdiņš un Krista Magone, lai piesaistītu JC Valmieras jauniešus. Uz tikšanos atnāca 8 jaunieši no Valmieras RB un vairāki desmiti no Valmieras vājdzirdīgo skolas.

Photo
Photo

Olu svētki Jelgavā

25.04.2017

16. aprīlī mēs, jelgavnieki, kopīgi nosvinējām Lieldienas pie Tatjanas Lominskas mājas. Viņa bija čakli gatavojusies – šim biedru saietam par godu sarūpējusi daudz skaistu olu dažādās krāsās.

Photo

Raženus turpmākos darba gadus Kuldīgas biedrībai! (foto)

21.04.2017

Pirms Lieldienām, 15.aprīlī, LNS Kuldīgas RB biedri saaicināja viesus no dažādām Latvijas pilsētām uz brīnišķīgu un kuldīdzniekiem nozīmīgu pasākumu – biedrības 65 gadu jubileju.

Photo

Valmierā kūkas cep paši

21.04.2017

Jau no Starptautiskās sieviešu dienas valmierieši vairākus pasākumus sāk ar pašu ceptām kūkām. Arī 20. aprīlī uz atpūtas pasākumu “Kūku diena” Sintija Kārkliņa atnesa pašas ceptus šokolādes un citronu kēksus, bet Irina Jirgensone – bez cepšanas gatavotu torti no cepumiem.

Photo

Valmierieši pozē kopā ar olām

20.04.2017

Lielā Diena pie mums atnāca 13. aprīlī, jo tieši šajā dienā to svinējām Valmieras RB.

Photo

Lieldienas gaidot, sacenšas boulingā un svin Saulgriežus

13.04.2017

Rēzeknes biedrībā 8. aprīlī noritēja divi pasākumi. Tika rīkotas sacensības boulingā IK “Juniors” ietvaros un Tematisks pasākums “Saulgrieži Lieldienās”.

Photo

Uzvar draudzība: Jelgava – Tukums

21.03.2017

Pēc Rīgas RB Jelgavas grupas biedru uzaicinājuma piedalīties draudzības sacensībās boulingā uz tām ieradās 4 biedri no Tukuma grupas.

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas