Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Smiltenes biedrībai – 70!

06.09.2019

5. septembrī notika Smiltenes biedrības 70 gadu jubilejai veltīts pasākums. Svinībās piedalījās 24 mājinieki, viesi no Valmieras biedrības, Rīgas biedrības Pļaviņu grupas un biedru bērni.

Photo
Photo

Liepājnieki čakli gatavo skaistas un dabīgas ziepes!

05.09.2019

31.augustā LNS Liepājas RB telpās norisinājās kārtējā ziepju darbnīcas “Prieks darboties kopā!” nodarbība. Ko mēs tajā darījām? Gatavojām atkal ziepes, tikai šoreiz tās bija ziepes “Apelsīns”.

Photo

Vidzemes Kurlmēmo biedrībai būtu 90 gadi

02.09.2019

Šā gada 24. augustā LNS Valmieras RB organizēja piemiņas pasākumu Valmieras Gaujas krasta vidusskolā (agrāk – Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātskolā).

Photo
Photo
Photo

Var pieteikties uz peldēšanu

20.08.2019

Šogad Jelgavas pilsētas domes un LNS finansētā projekta “Būsim aktīvi un radoši!” ietvaros Jelgavas grupas biedriem no septembra būs lieliska iespēja piedalīties peldēšanas nodarbībās baseinā.

Photo

Gleznainā brīvā dabā Baltkrievijā

16.08.2019

18. Starptautiskais mākslas plenērs “R+Я” notika Baltkrievijā Nakvasī, kas atrodas Minskas apgabalā Dzeržinskas rajonā, no Minskas apm. 60 km. Tajā piedalījās 4 valstu mākslinieki – Krievija, Baltkrievija, Ukraina un Latvija. No Latvijas piedalījās Santa un Roberts Kesenfeldi.

Photo

Ceļojums uz ziedošo Rietumlatviju

25.06.2019

9. jūnijā Zemgales grupas biedriem bija ieplānota ekskursija uz Peoniju dārzu Kuldīgas novadā. Diemžēl uz to pieteicās maz biedru, tāpēc vajadzēja atteikt oficiāli pasūtīto lielo autobusu un organizēt izbraukumu mazākai interesentu grupai 8 cilvēku sastāvā. To sekmīgi paveica ekskursijas organizatori: Vika Romanova kā grupas gids un Juris Grundulis – šoferis.

Photo

Aktīvā vasara Valmieras biedrībā

21.06.2019

Valmieras biedrības biedri apciemoja saimniecību „Silkalni”. Saimniece Zeltīte Kaviere bija ļoti laipna un viesmīlīga. Viņa iepazītināja ar savu darba vietu un augiem. Neskopojās ar saviem lieliskajiem padomiem un zināšanām. Tad tikām pieaicināti palīgos pusdienu gatavošanā, kuras nobeigumā gardi baudījām.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas