Search form

Biedrību ziņas

Photo

Uzvar draudzība: Jelgava – Tukums

21.03.2017

Pēc Rīgas RB Jelgavas grupas biedru uzaicinājuma piedalīties draudzības sacensībās boulingā uz tām ieradās 4 biedri no Tukuma grupas.

Photo
Photo

Kuldīgas vīrieši sveic visas sievietes

16.03.2017

Daudzu gadu laikā Sieviešu dienas nozīme ir daudzkārt mainījusies. Arī tās nosaukums mainījies no Starptautiskās sieviešu solidaritātes dienas uz vienkārši Starptautisko sieviešu dienu. Latvijā daudzi šo dienu maldīgi saista ar svētkiem, kurus svinēja tikai PSRS valstīs.

Photo
Photo
Photo

Jelgavniekus priecē pašu darinātas skaistas sirsniņas

24.02.2017

18. februārī Jelgavas grupa pulcējās, lai nosvinētu sirsnīgo Valtentīndienu.

Photo

Arī Kuldīgā svin Mīlestību

23.02.2017

Svētku nekad nevar būt par daudz! Kā katru gadu, arī šogad Kuldīgas RB svinēja Mīlestības svētkus. Visu mīlētāju diena jeb Valentīna diena pulcēja kopā biedrus 18. februārī.

Photo

Valmierieši nosvin divus svētkus

22.02.2017

18. februārī valmierieši apvienoja divu notikumu – Valentīna dienas un Meteņu atzīmēšanu. Biedri varēja noskatīties prezentāciju par Valentīna dienas svinēšanuas tradīcijām pie mums un arī citās pasaules valstīs. Tika pārbaudītas sanākušo zināšanas par šiem svētkiem. Visi bija tērpušies svētku drēbēs, kurās dominēja sarkanā krāsa.

Photo

Rēzeknieši purina ziemu! (foto)

16.02.2017

11. februārī tika organizēts izziņas brauciens „Purināsim ziemu!”. Tā ietvaros pasākuma dalībnieki devās iepazīt vēsturiski bagāto un 2015. gadā restaurēto Lūznavas muižu, kura atrodas Rēzeknes novadā, Lūznavas pagastā.

Photo

Ziemas diena Inčukalna, Krimuldas un Siguldas apkārtnē (foto)

26.01.2017

Kur braukt, ja dienas joprojām īsas un laiks tāds, ka sniegi mijas ar atkusni? Tādā situācijā laikam vislabāk pabūt netālu no Rīgas un tādās vietās, kas mazāk pazīstamas. Meklējām un atradām vēl vienu īsu, bet interesantu maršrutu. Iesakām arī citiem!

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas