Search form

10.11.2015

Drukāt

Latvijas makšķerniekiem pārliecinoša uzvara starptautiskās sacensībās!

Rēzeknes reģionālās biedrības interešu klubs “Zelta zivtiņa”, kuru jau 5 gadus vada Artūrs Vindačs, no 2. līdz 4. oktobrim piedalījās starptautiskās spiningotāju sacensībās Lietuvā.


 Draudzība ar lietuviešu nedzirdīgajiem makšķerniekiem aizsākās 2013. gadā makšķerēšanas sacensībās pie Babītes ezera. Šoreiz lietuvieši sacensības rīkoja savā valstī, Ignalinas apgabalā, kas ir bagāta ar ezeriem – šajā apgabalā ir 209 ezeri, bet sacensības notika pie Ignalinas ezera un dalībnieki apmetās viesu mājā “Ignalina”. Uz sacensībām mūsu makšķernieki brauca ar personīgajiem auto un arī citus izdevumus maksāja paši.

A. Vindačs bija savācis 14 makšķernieku lielu komandu ne tikai no Rēzeknes RB, bet arī no citām biedrībām. Sacensībās kopumā piedalījās 9 valstu makšķernieki, un bija vēl šādas komandas: no Lietuvas 22 dalībnieki,  Igaunijas –  4, Ukrainas – 8, Krievijas – 4, Polijas – 4, Dānijas – 5, Īrijas – 2, Baltkrievijas – 4. Visi dalībnieki tika sadalīti pa pāriem.

Rezultātu vērtēšanas sistēma bija diezgan sarežģīta –  ņēma vērā gan zivs sugu, gan garumu, svaru un cik zivju noķerts.

Galu galā izrādījās, ka uzvarēja Latvijas pāris Oskars Lesiņš/Vladimirs Koreņiks. Arī otrie bija latvieši Aleksandrs Romanovs/Andris Žurakovskis. Trešajā vietā iespraucās Lietuvas pāris, bet tālāk atkal Latvija – ceturtā vietā Valērijs Vinogradovs/Konstantīns Žoids.

Piektā vieta Lietuvai, sestā – Ukrainai.

Arī turpmāk – ne asakas!

 

Pēc Ineses Gedušas sniegtās informācijas pierakstīja Zigmārs Ungurs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas