Search form

10.12.2009

Drukāt

Nedzirdīgie skolēni mācās sazināties visā pasaulē

  Go Round ir speciāls e-pasta projekts nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem skolēniem. Tā ietvaros viņi mācās sazināties angļu valodā ar citu kultūru pārstāvjiem visā pasaulē. Mājaslapa letsgoround.co...
 
Go Round ir speciāls e-pasta projekts nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem skolēniem. Tā ietvaros viņi mācās sazināties angļu valodā ar citu kultūru pārstāvjiem visā pasaulē. Mājaslapa letsgoround.com piedāvā speciālas bezmaksas apmācības programmas  nedzirdīgo un vājdzirdīgo skolu audzēkņiem un studentiem   6  – 25 gadu vecumā.
 
Projekta iniciatore un koordinatore Sofija Havinga (nedzirdīga) vēlas veicināt  nedzirdīgo skolēnu komunikāciju  ar plašāku sabiedrību, panākt, lai jaunieši saprastu –  viņu pasaule nebeidzas ne ar nedzirdīgo mikrosabiedrības robežām, ne ar viņu valsts robežām. Viņa  izveidojusi šo mācību programmu nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem skolēniem, lai palīdzēt viņiem:
    Ø  mācīties rakstīt angļu valodā,
    Ø  sastapt dažādu kultūru cilvēkus,
    Ø  apgūt jaunas saziņas iespējas  ar cilvēkiem no citām valstīm.
 
Skolotāja palīglīdzeklis
 
Mājaslapa http://www.letsgoround.com/ piedāvā skolotājiem lekciju programmu angļu valodā,  mudina iesaistīties pašiem savā „lets go round” projektā un dod iespēju atrast savu sadraudzības skolu. Šis palīglīdzeklis īpaši atvieglos angļu valodas skolotāju darbu, lai tie iedrošinātu savus audzēkņus sarakstīties internetā angliski ar līdzīga vecuma jauniešiem ārvalstīs. Tā  skolēniem būs papildu motivācija uzlabot savas angļu valodas zināšanas. Visas šīs iespējas var izmantot par brīvu.
 
Vairāk informācijas atradīsiet mājaslapā http://www.letsgoround.com/ . Tur ikvienam ir iespēja kontaktēties ar minēto projekta  koordinatori.
 
Lūk, dažas pirmās atsauksmes par letsgoround.com projektu!
 
Vācu zēns (15 g.)
Tagad saņemu  daudz labu e-pasta vēstuļu. Tās man uzlabo garastāvokli. Mēs draugu lokā esam pastāvīgā kontaktā, un tas ļauj daudz vairāk uzzināt citam par citu. Čatam izmantojam portālu MSN. Kopš iepazinu  Go Round, esmu ievērojami uzlabojis  savas angļu valodas zināšanas.
 
Holandiešu meitene (14 g.)
Tas ir jauks projekts. Šī ir pirmā reize, kad esmu sākusi sarakstīties ar nedzirdīgu meiteni no citas valsts. Šie kontakti ir ļoti aizraujoši. Es cenšos rakstīt angliski pēc iespējas labāk,  un mēs lieliski saprotamies. Esmu laimīga, ka man  izdevies  sadraudzēties  ar meiteni no Vācijas.

Tulkojis: Pēteris Vilisters
10.12.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas