Search form

26.10.2011

Drukāt

Kuldīga pirmo reizi organizē minifutbola sacensības

15.oktobrī, Kuldīgā notika minifutbola sacensības. Pieteikt komandas varēja jebkura LNS biedrība. Pieteicās komandas no Liepājas, Jelgavas un Kuldīgas.


Kuldīdzniekiem šī bija pirmā reize, kad tiek rīkotas sacensības minifutbolā. Iepriekš šādas pieredzes nav bijis. Liels prieks, ka šogad savu vēlmi piedalīties sacensībās izteica jelgavnieki, jo līdz šim Kuldīgas rīkotās aktivitātēs galvenokārt piedalījās liepājnieki, ventspilnieki un rīdzinieki. Par galveno sacensību tiesnesi tika iecelts Valters Gārnis.

Sporta zāle bija diezgan vēsa, taču sportistiem un skatītājiem tas nemaz netraucēja. Aktīva bumbas dzenāšana pa zāli lika sasilt ne tikai sportistiem, bet arī skatītājiem, kas aktīvi juta līdzi savējiem.

Sacensību rezultāti ir šādi: pirmo vietu izcīnīja Liepājas komanda, otrajā vietā ierindojās Jelgavas spēlētāji, bet trešajā vietā palika Kuldīgas komanda.

Pirmās vietas ieguvēji saņēma kausu un diplomus. Šoreiz tika sveikti ne tikai pirmās vietas ieguvēji, bet arī vecākie dalībnieki. Gados visvecākais futbolists bija jelgavnieks Sergejs Lominskis (61 gads), kurš pa laukumu skrēja kā vējš, un Anatolijs Jermolovičs, arī jelgavnieks un lielisks futbolists. Katrs saņēma piemiņas balvas.

Noslēgumā kuldīdznieki kopā ar viesiem devās pastaigā pa vecpilsētu.

 
Kopbilde
 
Liepājas komanda
 

Jelgavas komanda
 
Kuldīgas komanda 


Valtera Gārņa stāstījumu pierakstīja:  Žanete Škapare
Foto: no Jelgavas komandas arhīva

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas