Search form

17.12.2012

Drukāt

Gada noslēguma pasākums (foto, papildināts)

„Rītausmā” 15. decembrī notika gada noslēguma pasākums. LNS prezidents Arnolds Pavlins savā ievadrunā aicināja ne tikai atcerēties gada spilgtākos notikumus, bet arī ar klusuma brīdi pieminēt šajā gadā aizgājušos biedrus.


Tomēr viņš uzsvēra, ka mūsu rindas nepaliek retākas, jo šajā gadā LNS papildinājusies ar vairāk nekā 35 jauniem biedriem.

Informācijas centrs novadīja viktorīnu, kur uz jautājumiem pareizi atbildējušie saņēma projekta „Klusuma pasaule” īpašo balvu.

Par gada cilvēku klātesošie izvēlējās Elfu Zariņu.
 

Par gada notikumu tika izraudzīts teātra šovs „Krāsainie sapņi 2”.


Balsojumā par gada pašdarbnieku visvairāk balsu savāca Igors Čaika.
 
LNS prezidents pasniedza arī  īpašās balvas Olgai Anufrijevai un Anatolijam Stepaņukam par mūža ieguldījumu teātra attīstībā.


Arī Latvijas Nedzirdīgo sporta federācija šajā vakarā pasludināja savus gada sportistus. Par gada labāko sportistu kļuva Māris Grēniņš. Otrais labākais sportists – Artūrs Beitiks, bet trešā labākā – Ilze Āre.
 
 
Labākais sporta klubs – „Nedzirdīgo boulings”. Populārākais sporta veids – basketbols.
 
 
Vakara gaitā LNS Informācijas centrs demonstrēja uz lielā ekrāna pašu sagatavoto gada svarīgāko LNS notikumu prezentāciju. To varat noskatīties šeit.
 
Sīkāk par vakara notikumiem, kā arī intervijas ar gada cilvēkiem varēsiet lasīt  „Kopsolī” 2. numurā, kā arī noskatīties speciālajās videoziņās, kas iznāks nākamo piektdien, 28. decembrī.
 

Vairāk foto - galerijā.

 
Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Juris Grundulis un Valdis Krauklis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas