Search form

Jaunumi

Photo

Pieredzes apmaiņas braucieni uz Valmieras un Daugavpils biedrībām

24.09.2010

LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros Rīgas reģionālā biedrība rīkoja pieredzes apmaiņas braucienu tukumniekiem uz Valmieras biedrību, bet rīdziniekiem – uz Daugavpils biedrību.

Photo

Būvniecība Liepājā un Rīgā

23.09.2010

Šonedēļ Rīgas pilsētas Būvvalde ir izsniegusi atļauju uzsākt būvniecības darbus Elvīras ielā 19, Rīgā.

Photo
Photo

Pirmā foto un video nodarbība! Aicināti visi projekta "Klusuma pasaule" klienti

22.09.2010

27. septembrī pl. 16.30 - 19.30 Rīgā, kultūras centrā "Rītausma", Kandavas ielā, 27 projekta "Klusuma pasaule" 2.10 aktivitātes "Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas izstrāde un realizācija" ietvaros notiks pirmā foto un video nodarbība.

Photo

Jūs jautājat – mēs atbildam

22.09.2010

Par bezmaksas braukšanu Rīgas sabiedriskajā transportā

Photo

AICINĀJUMS! Latvijas Nedzirdīgo savienība aicina pieteikties personas ar dzirdes traucējumiem, kurām nepieciešams atbalsts ESF un Latvijas valsts finansētā projekta „Klusuma pasaule” ietvaros realizētās sociālās rehabilitācijas un motivācijas pasākumu programmu ietvaros

22.09.2010

Latvijas Nedzirdīgo savienība paziņo, ka no 2009. gada 1. jūlija līdz 2013. gada 30. oktobrim ESF un Latvijas valsts finansētā projekta „Klusuma pasaule” ietvaros realizē sociālās rehabilitācijas un motivācijas pasākumu programmas.

Photo

Vērienīga Nedzirdīgo diena – koncerts un futbola spēle ar politiķiem Jūrmalā, balle „Rītausmā”

21.09.2010

18. septembrī Dzintaru koncertzālē ar manifestāciju „Nedzirdīgo diena dzirdīgo pasaulē” noslēdzās LNS projekts „XXI gadsimts. Nedzirdība. Līdzdalības evolūcija”. Projekta publiskās prezentācijas ik pa brīdim nomainīja koncertprogramma ar pašdarbnieku priekšnesumiem, kas sniedza spilgtu ainu par LNS pašreizējo attīstības ceļu un perspektīviem uzdevumiem. Pēc tam pludmalē notika spēle starp nedzirdīgajiem futbolistiem un politiķiem. Naktsballe kultūras centrā „Rītausma” arī sagādāja daudz jautru brīžu.

Photo

Programma mūsu nākotnei

20.09.2010

Piektdien, 17.septembrī, LNS mītnē Rīgā, Elvīras ielā 19 notika projekta „XXI gadsimts. Nedzirdība. Līdzdalības evolūcija” noslēguma simpozijs. Tas tika apvienots ar LNS Domes sēdi. Simpozijā domnieki uzklausīja 6 kompetenču grupu darba rezultātus – pašreizējās situācijas raksturojumu un turpmākos uzdevumus LNS dažādās darbības jomās.

Photo

Būvniecība Liepājā sākusies

20.09.2010

Pagājušajā nedēļā Liepājas pilsētas Būvvalde ir izsniegusi atļauju uzsākt būvniecības darbus 1905.gada ielā 35, Liepājā.

Photo

Par Rīgas Nedzirdīgo skolas direktori plāno iecelt Kristiānu Pauniņu

17.09.2010

16. septembrī www.DELFI.lv ziņo, ka par Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas direktori plānots iecelt Kristiānu Pauniņu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas