Search form

Jaunumi

Photo

Projekts ”Rītausmā uzaust talanti” noslēdzies

21.05.2013

Maija sākumā kultūras namā „Rītausma” tika realizēts SIA „LNS Rehabilitācijas centra” projekta ”Rītausmā uzaust talanti” ietvaros iniciēts, Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departamenta finansiāli atbalstīts pasākumu kopums dzirdīgo un nedzirdīgo auditorijai.

Photo

NVA atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam – laba iespēja jauniešiem – bezdarbniekiem

20.05.2013

Lai veicinātu jauniešu darbu bez atlīdzības sabiedrības labā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt biedrību un nodibinājumu pieteikumus dalībai aktīvās nodarbinātības pasākumā „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam”.

Photo

Par Eiropas Nedzirdīgo savienības prezidentu ievēlēts Marku Jokinens (video)

20.05.2013

Sestdien, 18. maijā, notikušajā Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) Ģenerālā asamblejā Dublinā uz nākamajiem četriem gadiem par prezidentu tika ievēlēts Marku Jokinens (Somijas Nedzirdīgo savienības izpilddirektors).

Photo
Photo

Rīt EUD prezidenta un valdes vēlēšanas: sekojiet tām tiešraidē (video)

17.05.2013

No 16. līdz 19. maijam Īrijas galvaspilsētā Dublinā notiek Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) Ģenerālā asambleja. Tās laikā notiek gan seminārs, gan EUD prezidenta un valdes vēlēšanas.

Photo
Photo

„Latgales projekts” sekmīgi tuvojas noslēgumam

17.05.2013

Tik ātri un nemanāmi pienācis zaļais pavasaris, un ar nožēlu jāsaka, ka ESF līdzfinansētā LNS projekta „Alternatīvie sociālās rehabilitācijas pasākumi nedzirdīgiem Latgales reģionā” jeb, kā mēs to dēvējam, – „Latgales projekta” aktivitātes strauji tuvojas savam noslēgumam.

Photo
Photo

Eirovīzijā piemin zviedru zīmju valodas atzīšanas faktu (video)

16.05.2013

 2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmo pusfinālu atklāja 2012. gada Eirovīzijas uzvarētāja Lorīna ar dziesmu Euphoria. Viņa to izpildīja kopā ar nedzirdīgiem skolēniem, izmantojot zīmju valodu.

Photo

PNF aicina gatavoties Starptautiskajai nedzirdīgo nedēļai „Vienlīdzību nedzirdīgajiem!”

15.05.2013

Katru gadu septembrī nedzirdīgie visā pasaulē kopā ar Pasaules nedzirdīgo federāciju (PNF) atzīmē Starptautisko nedzirdīgo nedēļu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas