Search form

Jaunumi

Photo

Tulku foruma konferencē un EFSLI 25 gadu jubilejā Francijā

18.09.2017

Par pieredzēto EFSLI (European Forum of Sign Language Interpreters – Eiropas Zīmju valodas tulku foruma) konferencē no 8. līdz 10. septembrim Francijas pilsētā Tulūzā stāsta LNS prezidente SANDRA GERENOVSKA.

Photo

Gaidāmās Nedzirdīgo dienas svētku noskaņā iznācis “Kopsolī” septembra numurs

15.09.2017

Lasot rakstus, varēsiet uzzināt daudz jaunumu par to, kas notiek nedzirdīgo dzīvē ne tikai Latvijā, bet arī plašā pasaulē. Sniedzam īsu pārstāstu par “Kopsolī” 9. numura saturu!

Photo

Junkers: “Eiropa ir ēka, par kuras jumtu mums visiem jārūpējas…”

14.09.2017

13. septembrī Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers teica interesantu, optimistisku un iedvesmojošu runu Eiroparlamenta deputātiem.

Photo

Latvija saņēmusi rekomendācijas par ANO Konvencijas “Par personu ar invaliditāti tiesībām” izpildi

14.09.2017

Latvijas ziņojuma par ANO Konvencijas "Par personu ar invaliditāti tiesībām" ieviešanu izskatīšana Ženēvā augusta beigās noritējusi veiksmīgi. Šobrīd Latvija no ANO Personu ar invaliditāti tiesību komitejas ir saņēmusi rekomendācijas ( ieteikumus) situācijas uzlabošanai, par kuru izpildi jāziņo pēc gada. Galvenie uzdevumi – neatkarīga dzīve un iekļaušanās kopienā, kā arī iekļaujoša izglītība.

Photo
Photo
Photo

Aicina apmeklēt lekciju “Zīmju valoda kā viena no valodām bērniem un jauniešiem ar iekšauss implantu”

12.09.2017

Latvijas Nedzirdīgo savienība aicina apmeklēt lekciju “Zīmju valoda kā viena no valodām bērniem un jauniešiem ar iekšauss implantu” piektdien, 22. septembrī, pl. 15 kultūras centrā “Rītausma” (Rīgā, Kandavas ielā 27).

Photo

LNS projekts izvirzīts konkursa RegioStars Awards finālā

08.09.2017

Latvijas ES fondu projekts “Nepalikt vieniem klusumā” ir iekļuvis konkursa “RegioStars Awards” finālā. “Nepalikt vieniem klusumā” ir Latvijas Nedzirdīgo savienības īstenots projekts, kurā tika izveidots sociālās rehabilitācijas centrs nedzirdīgajiem, notika divi speciālistu apmācības kursi un apmācītas 5 dzirdīgas speciālistes ar zīmju valodas zināšanām un 5 nedzirdīgas speciālistes sociālā rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanai, ieviesti sociālās rehabilitācijas pakalpojuma pasākumi – atbalsts dzemdībās un pēcdzemdību periodā.

Photo

Atgādinājums par biedru maksu

08.09.2017

Atgādinām mūsu cienījamiem biedriem, ka LNS biedra maksa 2017. gadā ir 6 eiro.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas