Search form

24.11.2009

Drukāt

MP3 atskaņotājs nedzirdīgajiem ar gaismas šovu

  Šis jaunais izgudrojums ir īpaši pievilcīgs un noderīgs nedzirdīgajiem cilvēkiem, kuri mīl mūziku. Tas ir MP3 atskaņotājs nedzirdīgajiem, kas pārvērš mūzikas notis niansētās vibrācijās. Turot ...
 
Šis jaunais izgudrojums ir īpaši pievilcīgs un noderīgs nedzirdīgajiem cilvēkiem, kuri mīl mūziku. Tas ir MP3 atskaņotājs nedzirdīgajiem, kas pārvērš mūzikas notis niansētās vibrācijās. Turot pie krūtīm spilvena lieluma atskaņotāju, var sajust ritmu, bungu sitienus un melodiju, tādējādi ļaujot cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem pirmoreiz pilnībā izbaudīt mūziku. Skaņu vibrācijas vēl papildina gaismas jauna veida pielietojums, kas maina krāsu un spožumu reizē ar mūziku.

MP3 atskaņotājs nedzirdīgajiem, saukts SOUNZZ, varētu stipri mainīt to veidu,  kā līdz šim nedzirdīgie uztvēra mūziku, kā arī radīt dzirdīgajiem pilnīgi savādāku iespēju baudīt mūziku.Sabiedrībā ir izveidojies nepareizs priekšstats, ka cilvēki ar dzirdes traucējumiem nespēj izbaudīt mūzikas prieku. Viņi patiešām to var nedzirdēt, bet noteikti var sajust. Pētījumi rāda, ka tauste ļauj uztvert mūziku pavisam citādā veidā. SOUNZZ ir redzams, dzirdams un taustāms MP3 atskaņotājs, radīts nedzirdīgajiem, bet pietiekami vispusīgs, lai to varētu baudīt visi mūzikas cienītāji.

Gaismu izstarojošā diode piestiprināta augsta diapazona vibratoram. Tas uzrāda skaņu vibrācijas, radot gaismas šovu ar mūziku.

Pievilcīgais izgudrojums radīts korejiešu kompānijā, un tas noteikti ir uzmanības vērts.


Sagatavoja: Inese Immure (pēc interneta materiāliem)
24.11.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas