Search form

08.10.2014

Drukāt

Rīgas RB Kurzemes grupas biedri ciemojas dzīvnieku patversmē

4. oktobrī – Starptautiskajā dzīvnieku aizsardzības dienā visi iedzīvotāji tiek aicināti ar lielāku izpratni un cieņu izturēties pret mūsu „mazajiem brāļiem” – dzīvniekiem un atcerēties, ka mūsu pienākums ir ne tikai priecāties, bet arī rūpēties par tiem! Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu pasaulē atzīmē jau kopš 1931. gada.


Gan šajā dienā, gan arī citās dienās pie sevis talkā aicina dzīvnieku patversmes visā Latvijā. Tām noder gan brīvprātīgo darbs, gan atbalsts naudas un materiālu veidā. Ja esat gatavs atbildīgi pieņemt savās mājās mīluli, priekšroku dodiet novārtā pamestajiem dzīvniekiem, kuru pagaidu mājas ir patversmes.
 
Sagaidot šo dienu, arī Rīgas RB Kurzemes grupas vadītājai Vitai Kamarei radās ideja organizēt ekskursiju uz dzīvnieku patversmi „Dzīvnieku draugs”. Sazinoties ar patversmi, uzzinājām, ka ir ierobežojums apmeklētāju skaitam – ne vairāk par 10 cilvēkiem. Tā nu 3. oktobrī RRB Kurzemes grupas biedri un citi entuziasti apciemoja šo dzīvnieku patversmi, kura atrodas Fr. Candera ielā 4. Patversmes mājaslapa: http://www.dzd.lv/new/
 
Patversmē mūs laipni pieņēma, mēs mazajiem brāļiem bijām sarūpējuši barību, sedziņas, samaltus papīrus kaķiem, kā arī ziedojām naudu. Varējām paņemt dzīvnieciņus rokās un samīļot.
 
Tagad tiek organizēta jauna ekskursija uz šo pašu patversmi, jo uz turieni grib iet gan tie, kas jau bija pirmajā reizē, gan arī citi. Sarunāts, ka uz patversmi šoreiz varēs iet 20 cilvēku grupa. Ekskursija notiks 24. oktobrī. Tuvojas ziema un patversmes iemītniekiem būs nepieciešamas siltas segas…
 
 
 
Teksts: Vita Kamare
Foto: Ilona Liniņa

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas