Search form

08.08.2016

Drukāt

Tukumniekus lietus nebaida: aizvadīta sportiska diena dabā

Photo

Saulīte mūs cepināja pārmaiņus ar lietutiņa šaltīm visā dienas garumā. Tas gan nemaz mums netraucēja piedalīties dažādās sporta aktivitātēs atpūtas vietā „Rūši” ar Tukuma novada domes atbalstu. Tās notika Milzkalnes apkaimē.


Kuplā skaitā no rīta jau ieradāmies, sadalījāmies 3 komandās – Namejs (Matīss, Irīna, Ivars, Renārs); Rūši (Elita, Ēriks, Inese, Aija, Dace); Puma (Gints, Lienīte , Aleksandra, Arvis, Andris).

Komanda "Namejs"

Komanda "Rūši"

Komanda "Puma"

Savas spējas parādījām dvieļu volejbolā, soda sitienos; jautrības stafetē; šķēršļu pārvarēšanā ar laika uzņemšanu.

Sportošana mijās ar atpūtu. Pusdienās baudījām lielā katlā uz ugunskura gardu pašgatavotu zupu – soļanku. Vakarpusē kopīgi servējām galdu lapenē. Pārrunājām dienā paveikto, baudījām pirts tveici ar jaunām bērza slotiņām. Izjutām patīkamu atslābināšanos.

Vērtējumā pēc paveiktā 1. vietā Puma, 2. Rūši, bet 3. Namejs.

Vēl „Rūšu” saimnieces uzdotā uzdevumā bija jāpaskaita „pūces” mājas apkārtnē. Staigājām, meklējām, skaitījām. Uzvarēja un acīgākās bija Aleksandra un Inese (5 pūces). Balvā  visi dabūjām lielu kabaci.

Bijām ļoti apmierināti ar pavadīto laiku nometnē, jo savus plānus bijām īstenojuši, par spīti lietum, kas, arī braucot mājās, stipri lija.

 

Teksts: Elita Kronberga
Foto: Renārs Simsons

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas