Search form

18.05.2018

Drukāt

Mātes un Ģimenes diena

Saulainajā 12. maija sestdienā Rīgas RB un LNS Jauniešu centrs, sadarbojoties ar fondu ,,Klusums'', kopīgi organizēja Mātes un Ģimenes dienai veltītu pasākumu Rītausmā.


Programmas vadītājas Elfa Zariņa un Krista Blīgzna, atklājot pasākumu, aicināja uzstāties melodeklamāciju grupu TRIO. Abas dziesmas izpildīja Maiga un Biruta kā veltījumi visām mātēm.

Bija ieradušies bērni vecumā no 10 mēnešiem līdz 10 un vairāk gadiem kopā ar saviem vecākiem un vecvecākiem. Pasākuma vadītājas vecākiem uzdeva atpazīt savus bērnus, kad ar lakatu aizsietas acis, – viņiem vajadzēja sameklēt savējos pārējo bērnu pulkā. Jāsaka, tas arī tika precīzi gods godam izdarīts.

Pēc tam visi varēja brīvi piedalīties atrakciju pasaules aktivitātēs. Bērni ar sajūsmu lēkāja pa piepūstām virsmām, apgleznojās kā taurentiņi, puķītes, sirsniņas, zirnekļu tīkli utt. Bija daudz krāsaino balonu, izveidoti kā sunīši, puķes u.c.

Pateicībā par aktivitāti un piedalīšanos visi dalībnieki no sponsora ,,Klusums” saņēma dāvaniņas.

Pasākumā valdīja patiess saulains prieks un vasarīgs noskaņojums, un tā ar smaidiem un jautrām izdarībām pagāja visa Mātes un Ģimenes diena.

 

 

Līga Pauniņa
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas