Search form

05.09.2018

Drukāt

Rudens mēnesis – septembris ir sācies!

Saulainā un neierasti karstā vasara ir aizsteigusies projām, klāt septembris, kad arī dienas centra “Rītausma” klienti atgriezušies atpakaļ no saviem laukiem, vasarnīcām, lai kopā pavadītu garos, tumšos rudens un ziemas mēnešus.


Dienas centrs 4. septembrī svinīgā līnijā ieskandināja rudens sezonas atklāšanu. No paša rīta virtuves nodarbībā tika sagatavots svētku galds, čaklās saimnieces gatavoja gardas uzkodas un cepa ābolmaizi.

Tālāk sekoja svinīgā līnija, tās laikā vadītāja kopā ar interešu pulciņa audzinātājām, skanot zvaniņiem, atklāja jauno rudens sezonu. Kā jau skolās Zinību dienā pienākas, tad arī mūsu dienas centrā notika svinīgā daļa, kurā darbinieces klientiem veltīja jaukus vārdus.

Dienas centra “klase” laukā uztaisīja skaistu kopbildi. Tālāk notika klases stunda, kurā katrs uz kļavu lapas uzrakstījām savus vasaras spilgtākos mirkļus un uzlīmējām savas lapas uz koka. Katrs klients arī dalījās savās atmiņās par vasaru! Prieks par klientiem, kuri ievēroja pasākuma dreskodu un apģērbās tā kā kādreiz, kad devās uz skolu 1. septembrī.

Prieks man ir par mūsu klientiem un viņu atsaucību Dienas centra ikdienas dzīvē – ceru, ka mums būs daudzveidīgs un interesants jaunais nodarbību gads. Ikvienam LNS biedram un darbiniekam novēlu veiksmīgu jauno rudens sezonu!

 

 

Gunta Birnīte, Dienas centra vadītāja


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas