Search form

18.04.2019

Drukāt

Pretī Lieldienām ar smaidu un lielisku noskaņojumu

17. aprīlī Rīgas RB organizēja latvisko tradīciju pasākumu " Lieldienas Rītausmā". Biedri sanāca kopā ar smaidu un lielisku noskaņojumu.


Lieldienu zaķis, vistiņa un cālītis nospēlēja nelielu teātra izrādi par Lieldienu olām. Vistiņa ar cāli pastaigājās un atrada groziņu ar skaistām, krāsainām olām, kas viņiem izskatījās dīvainas, jo zināms, ka vista dēj baltas vai brūnas olas.

Pa ceļam satiktais Lieldienu zaķis stāstīja, ka tas ir viņa lielākais darbs – katru gadu krāsot Lieldienu olas, nēsāt pa pasauli, paslēpt čībiņā vai zem spilvena, citreiz dārzā, arī mežā. Bērni iet meklēt paslēptās olas – ja atrod, tas patur sev.

Pēc šī priekšnesuma sekoja melodeklamācija, ar kuru uzstājās tulki Dana un Zane, izpildot vienu dziesmu.

Apmeklētājiem līdzi bija dažādas raibas olas, notika konkurss " Interesantākā Lieldienu ola". Par skaistāko olu skatītāju simpātiju balvu ieguva Vincents Obolevičs.

Sekoja viktorīna " Ko Tu zini par Lieldienām?" Par katru pareizo atbildi saņēma 1 punktu un mazu šokolādes oliņu.

Spēlē "Pārbaudīsim olu stiprumu!" vajadzēja sasist olas un noteikt pašu stiprāko. Čempiona titulu ieguva Alekseja Pupiševa ola.

Divas komandas sacentos, kura ātrāk saliks olu puzles. Notika arī olu ripināšana un zīlēšana, kāds laiks būs vasarā. Šogad vasarā būšot gan saulaina, gan lietaina. Nu redzēsim!

Nobeigumā Lieldienu zaķis ar komandu novēl visiem PRIEKU, LAIMI un MĪLESTĪBU Lieldienās!

 

Teksts: Līga Pauniņa
Foto: Vineta Miljone
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas