Search form

Jaunumi

Photo

Ēnu diena arī LNS

16.02.2015

Ēnu diena ir pasaulē atzīta karjeras izglītības programma skolēniem, kad viņi apmeklē kādu darbavietu un vēro dažādu profesiju pārstāvju darbu. Šī diena jau otro gadu notiek arī Latvijas Nedzirdīgo savienībā (LNS), Elvīras ielā 19, Rīgā, un to 11. februārī apmeklēja nedzirdīgie un vājdzirdīgie skolēni no Rīgas un Valmieras.

Uzmanību!

12.02.2015

Rīgas RB grupas „Tilts” pārvēlēšanu sapulce notiks 28. februārī pl. 11 Rīgā, Elvīras ielā 19 otrajā stāvā sapulču zālē.

Reģistrācija no pl. 10.30

Photo

Daugavpils biedrībā svin Meteņus! (foto)

12.02.2015

Daugavpils RB 10. februārī noorganizēja Meteņu dienas pasākumu, kurā piedalījās 19 biedri.

Photo

Gatavošanās EUD pārstāvju uzņemšanai maijā

10.02.2015

9. februārī Latvijā viesojās Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD - The European Union of the Deaf) pārstāvis Dāvids Heijs (David Hay), lai apspriestu gatavošanos EUD semināram un Ģenerālajai asamblejai, kas notiks šī gada 14. – 17. maijā.

Photo

Raiņa skola aicina uz Dzejas konkursu

10.02.2015

Aicinām uz 13. gadskārtējo nedzirdīgo jauniešu Dzejas konkursu "Redzēt pasauli dimantos mirdzam...", kas notiks Raiņa vakarskolā rīt, 11. februārī pl. 18.

Uzmanību Rīgas RB Rīgas rajona un Vidzemes grupas biedriem!

03.02.2015

Rīgas RB Rīgas rajona un Vidzemes grupas pārvēlēšanu sapulce

2015. gada 7. februārī, sestdien, pl. 11

Rītausmā, Kandavas ielā 27, Rīgā

Reģistrācija no pl. 10.30

Photo
Photo

Nedzirdīgiem bērniem Eiropas nometne – šovasar Vācijā

02.02.2015

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Vācijas Nedzirdīgo jauniešu organizāciju organizē Eiropas līmeņa nedzirdīgo bērnu nometni 9. – 17. augustā Bad Malente, ap 80 km no Hamburgas lidostas, Vācijā.

Photo

Jaunākās ziņas no Lietuvas Nedzirdīgo biedrības

30.01.2015

Lietuvas Nedzirdīgo biedrības (LNB) valde 28. janvārī pieņēmusi LNB prezidentes Romas Klečkovskajas iesniegumu par atkāpšanos no amata.

Uzmanību Rīgas rajona grupas biedriem!

30.01.2015

Rīgas rajona grupas pārvēlēšanu sapulce

2015. gada 7. februārī, sestdien, pl.11

Rītausmā, Kandavas ielā 27, Rīgā

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas