Search form

01.03.2022

Drukāt

Martā LTV skatītājiem ar dzirdes traucējumiem piedāvā jaunas pārraides ar subtitriem un zīmju valodas tulkojumu

Photo

Martā Latvijas Televīzija pārraida dažādus jaunus un interesantus raidījumus un seriālus, kuriem nodrošināti subtitri un surdotulkojums.


Šogad Pekinā norisinās arī Paraolimpiskās spēles. Piektdien, 4. martā, plkst. 13.55 gan LTV7 ēterā, gan LTV mājaslapā ar zīmju valodas tulkojumu varēs vērot Paraolimpisko spēļu Pekinā 2022 atklāšanas ceremoniju. Tiem, kuri pa dienu nevarēs ceremoniju noskatīties, būs iespēja to vērot sev vēlamā laikā LTV mājaslapas sadaļā “Nedzirdīgajiem”. Savukārt noslēguma ceremonija ar zīmju valodas tulkojumu LTV7 ēterā un LTV mājaslapā būs skatāma svētdien, 13. martā, plkst. 14.00.

Paplašinot kultūras raidījumu pieejamību, skatītājiem ar dzirdes traucējumiem martā piedāvājam ar zīmju valodas tulkojumu LTV mājaslapā noskatīties Latgaliešu kultūras balvas “Boņuks” pasniegšanas ceremoniju, kas norisināsies sestdien, 5. martā, plkst. 21.05.

LTV piedāvā jaunu un aizraujošu raidījumu “Ko tu proti, Latvija?” par mūsu zemes slēptākajiem dārgakmeņiem – cilvēkiem, kas savas prasmes ir attīstījuši gadu gaitā vai pie jauniem hobijiem tikuši pandēmijas garlaicībā. No 12. marta astoņus sestdienu vakarus šova vadītājas Beta Beidz un Sanda Dejus tiksies ar cilvēkiem, kas savā brīvajā laikā izvēlējušies nevis ieslīgt dīvānos, bet kopt un attīstīt visdažādākās aizraušanās. Dalībnieku vidū ir arī puisis ar dzirdes traucējumiem, Paulis Kalniņš, kam skatītāji varēs just līdzi jau sākot ar otro raidījuma sēriju. Raidījums būs skatāms LTV1 ēterā ar subtitriem no 12. marta katru sestdienas vakaru plkst. 21.05. Pēdējais raidījums 30. aprīlī, kurā ar skatītāju balsojumu tiks noteikts uzvarētājs, būs tiešraide ar zīmju valodas tulkojumu.

LTV1 ēterā būs skatāma jauna, bet jau atzīta daudzsēriju mākslas filma “Emīlija. Latvijas preses karaliene” – stāsts par starpkaru Latvijas preses karalieni, "Jaunāko ziņu" un "Atpūtas" izdevēju Emīliju Benjamiņu, kuras personība, bagātība un traģiskais liktenis ir kļuvuši par Latvijas vēstures leģendu. Filmu no 18. marta katru piektdienu plkst. 21:05 varēs skatīties LTV ēterā un arī internetā ar subtitriem.


Informāciju sagatavoja: 

Linda Vanaga, LTV Adaptācijas nodaļas projektu vadītāja.Pievienotie faili


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas