Search form

Jaunumi

Photo

Septembra “Kopsolī” numurs ir klāt!

23.09.2021

Septembris mums visiem ir īpašs mēnesis: šomēnes visā pasaulē atzīmē Nedzirdīgo dienu. Pirmajā lpp. lasiet LNS prezidenta uzrunu!

Photo
Photo

Iespēja strādāt vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem autovadītājiem - Yandex Go (video)

06.09.2021

Taksometru parki ar platformas @latvia.yandex.go atbalstu sniedz iespēju strādāt vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem autovadītājiem  Serviss @latvia.yandex.go ir pieejams Rīgā un tās rajonā, kā arī Daugavpilī. Platformas funkcionalitāte ir pielāgota autovadītājiem ar dzirdes invaliditāti:

Photo

Dzejas dienās Esplanādē šogad īpaši gaidīti nedzirdīgie un vājdzirdīgie dzejas interesenti

01.09.2021

Tradicionālās Dzejas dienas, kas septembra sākumā allaž notiek Rīgā un citās Latvijas pilsētās, šogad sper pārliecinošu soli tuvāk plašākai auditorijai, izmēģinot jaunas pasākumu norises formas. Pirmais apliecinājums šai iniciatīvai sagaidāms Klasiskās dzejas lasījumos, kas 5. septembrī notiks Esplanādē pie Raiņa pieminekļa.

Photo

“Homo Novus” izrādes tagad arī nedzirdīgiem!

01.09.2021

No 8. līdz 18. septembrim Rīgā un reģionos norisināsies starptautiskais Jaunā teātra festivāls “Homo Novus”. Šogad programmā iekļauti darbi, kas paredzēti arī nedzirdīgiem skatītājiem, teksta izrādes, kuras varēs pieredzēt arī cilvēki ar redzes traucējumiem, kā arī izrāde, kas notiks ar tālruņa starpniecību.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas