Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Ierosinājums: laikrakstā „Kopsolī” veidosim jaunu rubriku „Mēs lepojamies!” (foto)

07.06.2012

Mēs, Rēzeknes Nedzirdīgo biedrības ļaudis, rosinām avīzē „Kopsolī” izveidot jaunu rubriku „Mēs lepojamies!”, kurā biedrības varētu stāstīt par talantīgiem un interesantiem cilvēkiem savā vidū, tādiem biedriem, kuri pelnījuši plašākas sabiedrības uzmanību un atzinību.

Photo
Photo
Photo

Nedzirdīgais peldētājs Londonas olimpiskajās spēlēs?

06.06.2012

Nedzirdīgais Dienvidāfrikas peldētājs Terenss Pārkins (Terence Parkin) pašlaik piedalās priekšsacīkstēs, lai tiktu uz Vasaras olimpiskajām spēlēm Londonā. Viņš jau ir sasniedzis pusfinālu, tagad viņam jākvalificējas finālam.

Photo
Photo

Atbalstiet nometni bērniem ar dzirdes traucējumiem!

05.06.2012

Sociālās integrācijas un izglītības centrs „Spars” organizē nometni bērniem ar dzirdes traucējumiem 8. – 15. jūlijā Baiļu atpūtas bāzē, Valmieras apkaimē. Lai realizētu šo projektu, šī biedrība lūdz nodot savu balsojumu www.labiedarbi.lv ietvaros.

Photo
Photo

Daugavpiliešu atziņa: Cilvēks pasaulē nevar būt viens, un, jo vairāk kontaktu , jo plašāka veras pasaule (foto)

05.06.2012

26. – 27. maijā Daugavpils biedriem organizētā pieredzes apmaiņas brauciena „Paskat, kā viņi var!” galapunkts bija Liepāja. Tā mērķis – iepazīt un apgūt turienes biedrības labo darba praksi un pieredzi.

Photo

Uzmanību! Turpmāk informāciju par LNS aktualitātēm reģistrētie LNS biedri varēs izlasīt mūsu mājaslapas sadaļas "Par LNS" apakšsadaļā „Aktualitātes”

04.06.2012

Šodien tajā ievietota informācija par svarīgākajiem LNS vadības pasākumiem no 4. līdz 8. jūnijam.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas