Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Ventspils biedrība saka paldies brīvprātīgajiem palīgiem

21.10.2013

10. oktobrī Ventspils biedrībā viesojās pilsētas sociālā dienesta pārstāvji, lai uz vietas paskatītos, kā dzīvo un darbojas nedzirdīgie ļaudis. Jāteic uzreiz, ka viņi bija priecīgi pārsteigti par glīti izremontētām kluba telpām un apmierināti ar mūsu sniegto informāciju.

Rīgas reģionālās biedrības valdes sēdes apskats

17.10.2013

14. oktobrī notika kārtējā Rīgas reģionālās biedrības (turpmāk RRB) valdes sēde. Šoreiz tajā piedalījās arī Rīgas biedrības grupu priekšsēdētāji.

Photo

Pa jaunajām laipām Ķemeru tīrelī

10.10.2013

Iestājoties rudenim un aizlidojot gājputniem, mūsu apkārtējo pasauli pārņem drēgns pelēkums. Rudens depresija… Meklējot veidus, kā no tās tikt laukā, Rīgas biedrība 6. oktobrī organizēja pārgājienu pa Ķemeru tīreļa purva taku un iepazīstināja pārgājiena dalībniekus ar Ķemeru pilsētas apkārtni.

Photo

Latvijā ir vairākas pilis – viena no tām Vecmīlgrāvī!

09.10.2013

Tā bija lieliski izdevusies diena 22 cilvēku grupai, kas 9. oktobrī atsaucās mājaslapā ievietotajam aicinājumam uz kopīgu izziņas gājienu „Jaunatklāj Rīgu kopā ar Raiņa vakarskolas grupu!” – kā par brīnumu, saules staru sasildīta, rudens košās krāsās izrotāta, pārsteidzoša ar jaukiem skatiem un jauniem atklājumiem.

Photo

Pensionāru diena

07.10.2013

1. oktobrī Ventspils klubā atzīmējām starptautisko veco ļaužu dienu. Raisa novēlēja mūsu senioriem stipru veselību, neizsīkstošu enerģiju un dzīvesprieku, gādīgus bērnus un mīļus mazbērnus! Aicināja arī turpmāk būt tikpat aktīviem kā līdz šim, līdzdarbojoties mūsu biedrībā!

Rīgas reģionālās biedrības valdes sēdes apskats

17.09.2013

16. septembrī notika LNS Rīgas reģionālās biedrības (turpmāk RRB) valdes sēde. Darba kārtībā tika izskatīti šādi galvenie jautājumi.

Rīgas reģionālās biedrības valdes sēdes apskats

11.07.2013

9. jūlijā notika LNS Rīgas reģionālās biedrības (turpmāk RRB) valde sēde. Darba kārtībā tika izskatīti šādi galvenie jautājumi.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas