Search form

26.05.2017

Drukāt

Aizgājis mūžībā LNS Goda biedrs ANATOLIJS STEPAŅUKS (precizēta)

Photo

26. maijā LNS biedrus sasniegusi skumja ziņa par to, ka aizsaulē aizgājis lieliskais aktieris, iluzionists, sportists, vienkārši sirsnīgs, vienmēr izpalīdzīgs cilvēks – LNS Goda biedrs Anatolijs Stepaņuks. Viņam 5. jūlijā apritētu 86 gadi.


Pagājušajā gadā Kopsolī intervēja cienījamo jubilāru sakarā ar viņa 85. dzīves gadskārtu. Anatolijs,   stāstot par savu dzīvi, atzinās: ”Man joprojām ļoti gribas darboties, nevaru nosēdēt mierā! Kā es tagad dzīvoju? Ar savu sunīti Lesi dodos pastaigās uz Daugavas malu. Mani interesē politika, skatos ziņas sešos ar Brigitas tulkojumu. Esmu sabiedrības cilvēks, tāpēc trešdienās eju uz Rītausmu” (raksts“Kopsolī” –2016, Nr 9).

Anatolijs tiešām nespēja nosēdēt mierā. Vēl pagājušajā gadā viņš uzstājās 16. Pasaules nedzirdīgo maģijas meistaru festivālā Lietuvā, Panevēžā 4. – 11. septembrī.

A. Stepaņuks nāk no Latgales. Dzimis 1931. gada 5. jūlijā Daugavpils rajonā. LNS iestājās 1952. gadā. No galdnieka darba brīvajā laikā aktīvi iesaistījies sportā un pašdarbībā kā talantīgs aktieris, mīms, dejotājs, pat maģijas triku meistars.

Bija brīvprātīgais sabiedriskajā darbā Rīgas biedrībā. Vairāku LNS kongresu delegāts.

Par nopelniem LNS labā apbalvots ar LNS Goda biedra nosaukumu (2007).

Vairāk par viņu varat izlasīt šeit: http://www.lns.lv/lat/par_mums/goda_biedri/ un LNS izdevumā ”Labākie. Latvijas Nedzirdīgo savienības Goda biedri 1985 – 2007”.

Anatolija Stepaņuka bēres notiks piektdien, 2. jūnijā pl. 13 Jaundubultu kapos.

LNS vadība izsaka dziļu līdzjūtību piederīgajiem. Lai viegla gaita aizsaules ceļos!

Visiem, kas šajās dienās ar cieņu un skumjām piemin aizgājēju, pievienojas:

 

LNS Informācijas nodaļa

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas