Search form

Jaunumi

Photo

Bezmaksas e – talonu var kārtot bez steigas – līdz 1.novembrim

01.09.2010

No šā gada 1.septembra līdz 1.novembrim Rīgā dzīvojošie nestrādājošie pensionāri, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdi un Černobiļas AES avārijas seku likvidētāji sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, uzrādot attiecīgi invalīda vai Černobiļas AES avārijas seku likvidētāja apliecību. Rīgas satiksme ir pagarinājusi līdz 1.novembrim statusa saņemšanas termiņu braukšanai sabiedriskajā transportā.

Photo

Igaunijā TV ziņas lasa paši nedzirdīgie

31.08.2010

Ir pagājis gads, kopš Igaunijas Valsts televīzija piedāvā ziņas zīmju valodā, ko gatavo un pasniedz zīmju valodā paši nedzirdīgie ziņu redaktori.

Photo

Absolventu, audzēkņu un darbinieku konference Sociālās integrācijas valsts aģentūrā

31.08.2010

Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) 2010. gada 18. septembrī pl.12, Slokas ielā 68, Jūrmalā notiks konference „Mācību iestādes perspektīva, attīstība, ilgtspēja”, uz kuru gaidīs ikvienu.

Photo

Aicina apgūt saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu programmu – ne tikai Rīgā, bet arī reģionos

27.08.2010

No 1. septembra aktīvu darbību uzsāk LNS projekta "Klusuma pasaule" 2.10. aktivitāte "Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas realizācija".

Photo

Valmieras vājdzirdīgo skolai jauns nosaukums

27.08.2010

Vakar, 26. augustā Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē izskatīja jautājumu par Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolas – attīstības centra reorganizāciju un apstiprināja jauno skolas nosaukumu.

Photo
Photo

Ko partijas piedāvā invalīdiem savās pirmsvēlēšanu programmās

27.08.2010

Invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” mājaslapā ir pārskatāma informācija par politiskām partijām, kas pieteikušās uz Saeimas vēlēšanām.

Photo

Komplekso sociālās rehabilitācijas programmu Jūrmalā izmantojušas jau desmit grupas

26.08.2010

LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros apmācību sociālās rehabilitācijas programmā beigusi jau 10. grupa. Šo pakalpojumu Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) šoreiz izmantoja 6 dalībnieki no Rēzeknes, Dobeles, Daugavpils, Tukuma un Preiļiem. Pavisam paredzētas apmācības 35 grupām.

Photo
Photo

Visjaunākā LNS biedrība nosvinējusi savu jubileju

26.08.2010

LNS saimes visjaunākā māsa – Pļaviņu reģionālā biedrība savu biedru un viesu lokā nosvinējusi 55 gadu pastāvēšanas jubileju.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas