Search form

Jaunumi

Photo

Nedzirdīgos sajūsmina unikāla izstāde ES prezidentūras ietvaros

16.04.2015

10. aprīlī grupa LNS Rīgas RB biedru apmeklēja unikālo izstādi „Itāļu portreta glezniecības divi gadsimti. 1580 –1780” mākslas muzejā „Rīgas Birža”. Pasteidzieties – tā vēl skatāma līdz svētdienai!

Photo
Photo

Lielā diena bija lieliska un krāsaina!

16.04.2015

Mēs Jelgavas grupā nolēmām, ka Lieldienas svinēsim neierastāk. Vēlējāmies kopā pavadīt Lieldienas, tāpēc nolēmām bariņā pastaigāties pa Jelgavas Latvijas Lauksaimniecības Universitātes parku. Laiks trāpījās nejauks, lija lietus, bet, neskatoties uz slikto laiku, nesēdējām mājās ( pie datoriem, telefoniem un TV) – visi bijām kopā!

Photo

Uzmanību – šodien paneļdiskusija no Šveices!

15.04.2015

WFD Goda prezidents, EUD prezidents Dr. Marku Jokinens šodien piedalīsies paneļdiskusijā par personu ar invaliditāti tiesībām uz izglītību, ko varēs vērot interneta tiešraidē no Ženēvas ( Šveice).

Photo

Lieldienas Tukumā – ar sniegu un vēju

13.04.2015

Nenobijušies no sliktiem laika apstākļiem, klubā sanāca 18 biedri ar bērniem, lai svinētu Lieldienas. A. Kronbergs iepazīstināja ar Lieldienu tradīcijām. Visi labi iejutās zaķīšu lomā, bet pats grupas vadītājs – gaiļa lomā.

Photo
Photo

Kā alūksnieši Lieldienas svinēja... (foto)

13.04.2015

Uz pasākumu, kuru vadīja RB Smiltenes priekšsēdētāja Anita Ceple un organizēja Inga Osetrova, ieradās 15 nedzirdīgie biedri. Izvēlējāmies 7. aprīli, jo ne visi mūsu biedri svin latviešu Lieldienas, ir arī tādi, kuri svin pēc krievu baznīcas kalendāra.

Photo
Photo

Nedzirdīgo filmu festivāls ir noticis! (foto)

09.04.2015

Kādreiz, Padomju Latvijas laikā, nedzirdīgo kopienā kinomāksla bijusi aktuāla un tika organizēti filmu festivāli gan Latvijā, gan Baltijas mērogā. Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas šis tolaik populārais žanrs izzuda. Tomēr mūsdienās ir tā, ka katrs pats sev taisa kino. Bet tagad festivāls ir atgriezies!

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas