Search form

Jaunumi

Photo

ASV: veido nedzirdīgo brīdināšanas sistēmas

12.09.2013

ASV Radio apraides tehnoloģiju izpētes un attīstības centrs NPR Labs cer drīzumā izveidot ārkārtas brīdināšanas sistēmu nedzirdīgo un vājdzirdīgo vajadzībām. Tā būtu paredzēta informācijas nosūtīšanai šiem ASV iedzīvotājiem, izmantojot radioviļņus.

Photo

Jauniešu ievērībai! Ir iespēja piedalīties starptautiskā seminārā

12.09.2013

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (īsāk ENJS) paziņo, ka ENJS ir saņēmis apstiprinājums no Eiropas Savienības par tiesībām organizēt un uzņemt pirmo Baltijas Nedzirdīgo jauniešu semināru.

Photo

Lielbritānija: Nedzirdīgo organizācija finansēs zinātniekus – nedzirdības pētniekus

10.09.2013

Lielbritānijas cilvēku ar dzirdes zudumu organizācija „Action on Hearing Loss” (tulkojot burtiski – Rīcība dzirdes zudumam; iepriekšējais nosaukums – Karaliskais Nacionālais nedzirdīgo institūts) rosina jaunu iniciatīvu – Polīnas Ešlijas balvas piešķiršanu, lai karjeras sākumā atbalstītu jaunos zinātniekus, kas pēta dzirdes zuduma un trokšņu (zvanīšanas) ausīs ārstēšanu.

Photo

Izmantojiet iespēju uzzināt jaunāko slimību diagnostikā un ārstēšanā Stradiņa slimnīcā 12. septembrī

10.09.2013

Ceturtdien, 12. septembrī, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca aicina uz Pacientu dienu, kurā ikviens var apmeklēt lekcijas par aktualitātēm redzes, neiroloģijas, sirds un asinsvadu, gastroenteroloģijas un citu slimību diagnostikā un ārstēšanā, kā arī veikt bezmaksas acu spiediena mērīšanu un saņemt ķirurga konsultāciju.

Photo

Lietuva – pirmā Eiropas Savienību prezidējošā valsts Baltijā

09.09.2013

Lietuvas Republika no 2013.gada 1. jūlija līdz 31. decembrim būs Eiropas Savienību prezidējošā valsts, ziņo Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) mājaslapa.

Photo
Photo
Photo
Photo

Pēdējā radošā nometne (foto, video)

06.09.2013

Arvien biežāk, aprakstot projekta „Klusuma pasaule” ietvaros notikušos pasākumus, tiek lietots vārds „pēdējais”. Arī 2.10 aktivitātes „Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas izstrāde un realizācija” komanda ar klientiem aizvadījusi pēdējo radošo nometni. Pašlaik tiek organizētas pēdējās radošās darbnīcas izstāžu iekārtošanai kultūras centrā „Rītausma”.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas