Search form

Jaunumi

Photo

Mūžībā aizgājusi LNS Goda biedre Ļubova Makuža

06.01.2020

Otrajā janvārī mūžībā devusies Latvijas Nedzirdīgo savienības Goda biedre Ļubova Makuža.

Photo

Kinoteātros sākas filmas “Dvēseļu putenis” īpašie seansi cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem

 Lai nodrošinātu pēc iespējas plašākam skatītāju lokam iespēju līdzpārdzīvot vērienīgās kara drāmas “Dvēseļu putenis” varoņiem, no 2020. gada janvāra filma Latvijas kinoteātros tiks izrādīta seansos ar subtitriem latviešu valodā, kas pielāgoti cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. 

Photo

LTV raidījumiem «4. studija» un «Pasaules panorāma» nodrošinās surdotulkojumu

Sākot ar 2020. gadu, Latvijas Televīzija (LTV) paplašinās nedzirdīgajiem skatītājiem pieejamā satura klāstu – tam pievienosies raidījumi “4. studija” un “Pasaules panorāma”.

Photo

Mūžībā devies LNS Goda biedrs Francis Mauriņš

27. decembrī, 84 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Goda biedrs Francis Mauriņš (Rēzeknes RB).

Photo

Gadu mijā Valsts prezidenta un Ministru prezidenta uzruna ar subtitriem un filma “Ūdensbumba resnajam runcim” ar tulkojumu zīmju valodā

27.12.2019

Latvijas Televīzija gadumijā piedāvā valsts augstāko amatpersonu uzrunas ar subtitriem un ģimenes filmu ar tulkojumu zīmju valodā.

Photo
Photo

Lasiet “Kopsolī” gada noslēguma numurā!

19.12.2019

Pēdējā 2019. gada avīzes numurā LNS prezidente Sandra Gerenovska vērtē aizvadīto gadu 1.,2. lpp.). Paveikts tiešām daudz, LNS vadība regulāri piedalās augsta līmeņa sapulcēs, apspriedēs ar ministrijām u.c. institūcijām. Tas labi redzams LNS vadības kalendārā (2. lpp.).

Photo

Noslēdzies Rīgas domes atvalstītais projekts "Gads starp diviem simtiem" (foto)

17.12.2019

Šī gada 14. decembrī Rītausmā (Kandavas ielā 27, Rīgā) norisinājās LNS projekta “Gads starp diviem simtiem”, ko finansēja Rīgas domes Labklājības departaments (līgums Nr. DL-19-217-lī) budžeta programmas “Sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām” ietvaros, 2019. gada noslēguma svētku pasākums.

Photo

Pirmoreiz Liepājā valsts svētki zīmju valodā!

06.12.2019

Šogad 18. novembra svētki mums, Kuldīgas un Liepājas RB biedriem, bija īpaši un savādāki, nekā tie bijuši iepriekšējos gados.

Photo

Tiesībsargs pasniedz balvu LNS

05.12.2019

Starptautiskajā personu ar invaliditāti dienā 3. decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās Tiesībsarga, Nacionālās Bibliotēkas un apvienības “Apeirons” organizētā godināšanas ceremonija – gada balvu cilvēku ar invaliditāti atbalstam pasniegšana. Pasākumā piedalījās arī LNS prezidente Sandra Gerenovska un LNS viceprezidente Brigita Lazda.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas