Search form

Jaunumi

Photo

Nedzirdīgie arī raud (video)

26.06.2019

Beidzot varat noskatīties inovatīvās rītausmiešu izrādes video, kas pirmizrādi piedzīvoja 19. jūnijā. Beidzot arī skatītāji reģionālajās biedrībās var noskatīties izrādi.

Photo

Veca dziesma jaunās skaņās (foto)

20.06.2019

Tā varētu teikt par Rītausmā 19. jūnijā notikušo skatuves seriāla “Nedzirdīgie arī raud” pirmizrādi. Tas tika sagatavots Rīgas domes līdzfinansētā projekta ”Deju uzvedums ”Seriāls uz skatuves – ”Nedzirdīgie arī raud”” ietvaros.

Photo

Pie jums dodas Kopsolī – biezāks nekā citkārt

19.06.2019

Kā vienmēr KS nāk košs un krāsains, ar daudziem foto (kopā – 33) un īsākām vai garākām ziņām (kopā – 20) par to, kas noticis darbu ritumā LNS un tās biedru dzīvē mēneša garumā gan uz vietas Latvijā, gan pasaules mērogā. KS šoreiz biezāks nekā citkārt, jo jūlijā numura nebūs – dodamies atvaļinājumā.

Photo

Tu neesi viens!

17.06.2019

2019. gada 30. jūnijā Rīgā, Vērmanes dārzā norisināsies aktīva diena personām ar īpašām vajadzībām un viņu līdzcilvēkiem “Tu Neesi viens”. Visi interesenti aicināti BEZ MAKSAS piedalīties nodarbībās.

Photo
Photo

Pirmo reizi LAMPA – arī zīmju valodā! (video)

06.06.2019

Kas ir LAMPA? Tas ir Sarunu festivāls, kas Latvijā, Cēsīs notiek jau piekto reizi. Festivāla idejas autori uzskata, ka viss sākas no sarunām, diskusijām – gan idejas, gan darbība, gan pārmaiņas. Kā risināsies festivāls šogad?

Photo

Trešais festivāls Ventspilī izdevās!

04.06.2019

Kā zināms, 1. jūnijā Ventspils teātra namā “Jūras vārti” norisinājās jau 23. LNS nedzirdīgo amatiermākslas festivāls “Prieku sirdij rodi Ventspilī”.

Photo

Sarunu festivālā LAMPA – arī zīmju valoda (video)

03.06.2019

Līdz Sarunu festivālam LAMPA atlicis nepilns mēnesis un tā organizatori ir publiskojuši programmu ar vairāk nekā 350 pasākumiem, kas savas dažādības, satura un formātu ziņā ir ļoti vilinoša. Programma ir pieejama festivāla mājas lapā: www.festivalslampa.lv

Photo

Uzvarējis veselais saprāts!

31.05.2019

29. maijā Ministru kabinets apstiprinājis grozījumus Ceļu satiksmes noteikumu 25. nodaļas “Transportlīdzekļu numura zīmes, pazīšanas zīmes, brīdināšanas ierīces un apzīmējumi” 234. pantā, kas paredz, ka nedzirdīgiem autovadītājiem savai automašīnai vairs nevajadzēs piestiprināt dzelteno apļveida pazīšanās zīmi.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas