Search form

Interesanti fakti

Photo

Ženevjēva Barra: kā nedzirdīgā aktrise veido karjeru (video)

27.12.2010

Nedzirdīgā angliete Ženevjēva Barra (23) mērķtiecīgi pietuvojas savam sapnim – kļūt par aktrisi.

Photo

Mērķis – panākt vienlīdzību izglītībā un nodarbinātībā

15.12.2010

Nedzirdīgā Sabīna Englande: musulmane, feministe, panks un rakstniece

Photo

Nedzirdīgā lietuviešu dizainera Giedrius Šarkauskas kolekcija Rīgas modes nedēļā „Riga Fashion Week” (video)

08.11.2010

3. novembrī starptautiskajā lidostā „Rīga” Rīgas modes nedēļas „Riga Fashion Week” atklāšanas pasākumā varēja baudīt trīs spilgtāko Baltijas modes dizaineru jaunāko kolekciju.

Photo

Viens no Eiropas labākajiem basketbolistiem nedzirdīgs

18.10.2010

Miha Zupans (28) ir nedzirdīgs kopš dzimšanas. Pašlaik viņam ir 28 gadi, un viņš spēlē vienā no spēcīgākajām Krievijas komandām Maskavas „Spartak”.

Photo

Marlī Metlina: „ Nedzirdība ir daļa no manis, bet ne tas, kas esmu...”

10.09.2010

Marlī Metlina ir nedzirdīga jau no pusotra gada vecuma. Ieguvusi Amerikas Kinoakadēmijas balvu, Zelta Globusa balvu kā labākā aktrise filmā „Children of a Lesser God” ( „Dieva aizmirstie bērni”), kā arī tikusi nominēta Emmy balvai.

Photo

Signmark – nedzirdīgo hip-hop kultūras pārstāvis

06.08.2010

Viņš piedzimis nedzirdīgs pasaulē, kurā mūzika radīta dzirdīgajiem. Un tomēr viņš piepildījis savu bērnības sapni un kļuvis par pirmo nedzirdīgo mūziķi, kurš noslēdzis līgumu ar ierakstu kompāniju.

Photo

Nedzirdīgā Sabīne Ikbala ieguvusi TESCO Magazine Gada māmiņas balvu

29.03.2010

Jau piekto gadu Lielbritānijas veikalu ķēdes TESCOžurnāls Magazine piešķir TESCO Magazine Gada māmiņa balvu (Mum of the Year award). Šīs balvas mērķis ir pievērst uzmanību valsts ģimenes māšu īpašajiem sasniegumiem, kuru mīlestība, uzticība, drosme vai laipnība ir ietekmējusi apkārtējo cilvēku dzīvi.

Photo

Nedzirdīgā amerikāņu aktrise Mārlī Metlina ir piedalījusies televīzijas šovā Dejo ar zvaigzni

30.03.2010

Gandrīz visa Latvija seko līdzi vājdzirdīgās Danas Dombrovskas deju gaitām TV3 šovā „Dejo ar zvaigzni 3”. Bet viņa nav vienīgā dejotāja ar dzirdes traucējumiem, kas piedalās šāda veida šovā. Pirms diviem gadiem ASV televīzijas šovā Dejo ar zvaigzni piedalījās pilnīgi nedzirdīga amerikāņu aktrise Mārlī Metlina.

Photo

Iepazīstieties - nedzirdīgais komiķis Džons Smits

23.04.2010

Nedzirdīgais komiķis Džons Smits lepojas ar to, ka ir britu zīmju valodas lietotājs, un šo māku izmanto, veidojot savus priekšnesumus. Viņa pirmais skatuves uznāciens notika 2005. gadā. Kopš tā laika Džona pasākumu apmeklētāju skaits arvien palielinājies. Viņš izklaidē publiku nedzirdīgo klubos un teātros visā valstī.

Photo

Pirmais nedzirdīgais jūrnieks vēsturē, kurš apceļojis apkārt pasaulei

11.05.2010

Šarlam de Vaileram (Charl de Villiers) pasaule kļuva klusa jau bērnībā, kad, lietojot spēcīgas antibiotikas, viņš zaudēja dzirdi. Dzimis Dienvidāfrikā, taču vēlāk devies uz Teksasu (ASV). Savu ceļojumu jūrasbraucējs uzsācis Amerikas dienvidu krastā, sasniedzis Panamu, šķērsojis Kluso okeānu, tad caur Torres šaurumu ieradies Austrālijā. Tālāk turpinājis ceļu uz Āfriku, Labo Cerību ragu. 2004. gada 19. decembrī ceļojums noslēdzās, atgriežoties sākumpunktā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas