Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Rēzeknieši sagatavojušies pirmajai Adventei

30.11.2012

27. novembrī rēzeknieši projekta „Klusuma pasaule” ietvaros organizēja tematisku pasākumu „Gatavošanās adventei”, lai dalītos ar radošām idejām par to, kā izgatavot adventes vainagu netradicionālos veidos, kādus dekorējumus izmantot mājās un daudz ko citu.

Photo
Photo

Uzmanību! Latvijā internetā uzdarbojas "Policijas" izspiedējvīruss

29.11.2012

Strauji izplatās izspiedējvīruss, kura uznirstošais logs satur tekstu samērā labā latviešu valodā, izmanto Latvijas policijas atribūtiku un nobloķē lietotāja datoru.

Photo

Alsviķu arodskola aicina jaunus audzēkņus – mācības sāksies jau 2013. gada martā

28.11.2012

Šā gada septembrī Alsviķu arodskolā ESF projekta „Profesionālās izglītības programmu, pamatprasmju un kompetenču apguve izglītības un profesionālās karjeras turpināšanai” ietvaros izglītības programmā „Pavārs” mācības uzsāka jaunieši vecumā līdz 25 gadiem.

Photo

Jelgavnieki apmeklē Medicīnas muzeju un TV torni (foto)

28.11.2012

24. novembrī Jelgavas grupas biedri kopā ar dažiem tukumniekiem apmeklēja P. Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju Rīgā ar tur esošo izstādi „Trakokrekla stāsts” un TV torni Zaķusalā.

Photo

Atkal tradicionālās draudzības spēles Tukumā (foto)

27.11.2012

25.novembrī LNS Rīgas biedrības Tukuma grupa ceturto gadu pēc kārtas organizēja tradicionālās draudzības spēles rīdziniekiem, jelgavniekiem un tukumniekiem. Tās notika Tukuma Invalīdu kluba sporta zālē.

Photo
Photo

Krievija: Ierēdņi un policisti mācās zīmju valodu

26.11.2012

Pēc 1500 stundu apmācību kursu beigšanas 153 Krievijas ierēdniecības darbinieku spēs sazināties krievu zīmju valodā ar valsts iestāžu apmeklētājiem.

Photo

Sākusies pieteikumu pieņemšana apmācībām LNS un LNJO biedriem un darbiniekiem projektu sagatavošanā un vadībā

26.11.2012

Projekta komanda atgādina, ka ESF LNS projekta „Attīstības vektors” ietvaros līdz 2012. gada 20. decembrim visi LNS un LNJO biedri un darbinieki var pieteikties apmācībām ES projektu sagatavošanā un vadībā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas