Search form

Jaunumi

Photo

„Nedzirdīgo Sports” aicina piedalīties

09.01.2012

Rīgas Sporta klubs „Nedzirdīgo Sports” aicina piedalīties boulinga sacensībās 19. janvārī un jaukto pāru volejbolā 22. janvārī.

Photo

Ievērojami nedzirdīgie cilvēki: Viņa vārds rotā Slavas zāli

06.01.2012

Gilberts Īstmens ir viens no izcilākajiem ASV nedzirdīgo kopienas pārstāvjiem, kas daudz devis tās attīstībā un izglītošanā, darbojoties kultūras jomā. Mākslas zinātņu maģistrs un Goda doktors, Galaudetas universitātes pasniedzējs, viens no Nacionālā nedzirdīgo teātra dibinātājiem un režisoriem, TV raidījumu vadītājs un rakstnieks. Viņa vārds iemūžināts Amerikas Nedzirdīgo biedrības Slavas zālē.

Photo
Photo
Photo
Photo

Atbalsis no Kuldīgas puses: svētkus svinēja mazie un lielie (foto)

03.01.2012

Tieši pirmajos Ziemassvētkos Kuldīgas biedru bērni sanāca kopā pie eglītes pilsētas Sociālā dienesta zālē, kur viņiem tika rīkots Ziemassvētku pasākums. Viņi zīmēja apsveikuma kartiņas vecākiem, piedalījās rotaļās un jautrās spēlēs.

Photo

Kas jāzina par svarīgākajām izmaiņām no 2012. gada 1. janvāra

02.01.2012

Ar 2012. gada 1.janvāri stājas spēkā izmaiņas vairākos likumos, kas skar visdažādākās jomas – gan pensijas un pabalstus, gan veselības aprūpi, gan nodokļu politiku. Likumu izmaiņas skars gan ārzemēs strādājošos, gan Latvijas austrumu pierobežā dzīvojošos, kuri līdz šim reizi dienā varēja doties uz Krieviju vai Baltkrieviju pēc akcīzes precēm. Tāpat daļai iedzīvotāju būs jāiesniedz mantiskā stāvokļa sākumdeklarācijas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas