Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Aicina uz veselības istabām Rīgā

14.11.2012

Šodien, 14. novembrī, un visu šo nedēļu – Rīgas domes Labklājības departaments aicina pilsētas iedzīvotājus noteikt un izvērtēt savus risku saslimt ar cukura diabētu vienā no piecām Latvijas Sarkanā Krusta veselības istabām.

Photo

Pasākums „Zelta lapkritis” Tukumā (foto)

13.11.2012

Dzimšanas diena jeb jubileja ir diena, kad tiek svinēta cilvēka piedzimšana. Parasti tad jubilāru sveic ar vārdiem: „Daudz laimes dzimšanas dienā!”, pasniedz dāvanas un ziedus, kā arī rīko dzimšanas dienas svinības. Tieši tā tas notika Tukuma grupā.

Photo

LM videofilmā aicina padarīt vidi pieejamāku sabiedrības locekļiem

12.11.2012

Otrdien, 13.novembrī, plkst.15.00 Latvijas Televīzijas (LTV) 1. kanālā demonstrēs filmu „Pieejama vide – iespējas un risinājumi”, tādējādi aicinot ikvienu aizdomāties par iespējām padarīt pieejamāku vidi visiem sabiedrības locekļiem, informē Labklājības ministrija (LM).

Photo
Photo
Photo
Photo

Var mācīties amerikāņu zīmju valodu kopā ar aktrisi Marlī Metlinu (video)

07.11.2012

Nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem ir radītas dažādas īpašas aplikācijas –programmatūras viedtālruņu, planšetdatoru, iPad, iPod un citu moderno tehnoloģiju lietotājiem. Sarakstu ar tām var apskatīt šeit: Apps for the Deaf and Hearing-Impaired. Nesen klajā laistā aplikācija „Marlee Signs” („Mārlī runā zīmju valodā”) šo sarakstu papildina.

Photo

Ir svarīgi pievērst uzmanību psihiskās veselības jautājumu risināšanai (video)

06.11.2012

Katru gadu tiek organizēta Pasaules psihiskās/garīgās veselības diena (10. X), kuru atzīmē no 1992. gada. Ir ļoti daudz garīgo slimību, tostarp demence, autisms, epilepsija un citas, tāpēc svarīgi veicināt cilvēku informētību par garīgās veselības jautājumiem un tās traucējumu ārstniecību visā pasaulē, jo depresija mūsdienās ietekmē ap 350 miljonus pasaules iedzīvotāju, turklāt saslimušo skaits palielinās. Par to ziņots arī Eiropas Nedzirdīgo ( EUD) mājaslapā.

Photo

Sācies jauns LNS ESF projekts „Attīstības vektors”

06.11.2012

2012. gada 1. novembrī sācies jauns Latvijas Nedzirdīgo savienības Eiropas Sociālā fonda projekts „Attīstības vektors”. Projekta kopējās izmaksas ir 24 999.98 LVL, no kurām 92,04% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas