Search form

LTV piedāvājums

Photo

LTV: Latvijas simtgadeI veltītie raidījumi

16.11.2018

Latvijas 100.dzimšanas dienā – 18.novembrī skatiet pārraides ar tulkojumu zīmju valodā!

Photo

LTV ar tulkojumu zīmju valodā Lāčplēša dienā – 11.novembrī

Šajā dienā ar surdotulkojumu interneta platformā www.lsm.lv  tiks pārraidīti divi īpaši raidījumi – “Lāčplēša diena. Ziņu speciālizlaidums”.

Photo

Dokumentālo filmu cikla “Latvijas kods” filmas LTV 1 – ar subtitriem

05.11.2018

Tuvojoties Latvijas 100.dzimšanas dienai, Latvijas Televīzija 13. novembrī sāks demonstrēt cikla “Latvijas kods” jaunākās dokumentālās filmas.

Photo

Saeimas pirmā sēde – ar tulkojumu zīmju valodā

30.10.2018

Lai nodrošinātu satura pieejamību cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, Latvijas Televīzija pārraidīs ar tulkojumu zīmju valodā jaunās Saeimas pirmo sēdi.

Photo

Latvijas simtgades svinības LTV

26.10.2018

Tuvojoties mūsu valsts 100.dzimšanas dienai, Latvijas Televīzija sagatavos jaunus raidījumus un filmas ar subtitriem, kā arī plašu programmu 18. novembrī piedāvās ar surdotulkojumu.

Photo

Rezultāti par Saeimas vēlēšanām LTV7 līdz pusnaktij ar Brigitu un Aināru

02.10.2018

Tuvojoties 13. Saeimas vēlēšanām, kas norisināsies 6. oktobrī, Latvijas Televīzija piedāvā vairākus īpašus raidījumus nedzirdīgiem cilvēkiem ar tulkojumu zīmju valodā LTV ēterā vai interneta vietnē www.ltv.lsm.lv, informē Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu redakcijas redaktore.

Photo

Pāvests Francisks Latvijā. LTV pārraidīs Svēto misi Aglonā ar surdotulkojumu

21.09.2018

Pirmdien, 24.septembrī, kad Latvijā viesosies Romas pāvests Francisks, Latvijas Televīzija ar surdotulkojumu pārraidīs Svēto misi Aglonā. Tās sākums pl. 16 : 00. Svēto misi ar surdotulkojumu varēs redzēt LTV interneta platformā www.lsm.lv.

Photo
Photo

LTV īpašais piedāvājums ar subtitriem Līgo svētkos

19.06.2018

Līgo svētkos un Jāņu dienā Latvijas Televīzija ir sagatavojusi virkni latviešu mākslas filmu un leģendārās “Skroderdienas Silmačos” pārraidīšanai ar subtitriem. Tas būs redzams LTV 1.kanālā.

Photo

4.MAIJS. SVINAM BRĪVĪBU KOPĀ AR LTV!

03.05.2018

4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Latvijas Televīzija piedāvā īpašus raidījumus un filmas saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem. LTV svētku tiešraides būs skatāmas LTV interneta platformā www.ltv.lv  tiešraides režīmā, kā arī pēc tam arhīvā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas