Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Mācīties, darīt, dzīvot kopā

20.09.2019

Ar šādu devīzi viesmīlīgajās Vaidavas pagasta “ Madarās” jeb Mucu muzejā vairākas dienas kopā pavadīja cilvēki, kurus vieno izaicinājums – izprast un atbalstīt bērnus, jauniešus un pieaugušos ar dzirdes traucējumiem.

Photo

„Rītausmas” jauniešiem treniņnometne uz „Tallink” kuģa

19.09.2019

Kā jau katru gadu pirms jaunās deju sezonas LNS k/n „Rītausma” jauniešu deju kolektīvs organizē deju nometni, taču šoreiz viesu nama vietā tika izvēlēta neparasta vieta – „Tallink” prāmis „Isabellle” ceļā uz Zviedriju un atpakaļ.

Photo

Smiltenes biedrībai – 70!

06.09.2019

5. septembrī notika Smiltenes biedrības 70 gadu jubilejai veltīts pasākums. Svinībās piedalījās 24 mājinieki, viesi no Valmieras biedrības, Rīgas biedrības Pļaviņu grupas un biedru bērni.

Photo

Liepājnieki čakli gatavo skaistas un dabīgas ziepes!

05.09.2019

31.augustā LNS Liepājas RB telpās norisinājās kārtējā ziepju darbnīcas “Prieks darboties kopā!” nodarbība. Ko mēs tajā darījām? Gatavojām atkal ziepes, tikai šoreiz tās bija ziepes “Apelsīns”.

Photo

Vidzemes Kurlmēmo biedrībai būtu 90 gadi

02.09.2019

Šā gada 24. augustā LNS Valmieras RB organizēja piemiņas pasākumu Valmieras Gaujas krasta vidusskolā (agrāk – Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātskolā).

Photo

Gleznainā brīvā dabā Baltkrievijā

16.08.2019

18. Starptautiskais mākslas plenērs “R+Я” notika Baltkrievijā Nakvasī, kas atrodas Minskas apgabalā Dzeržinskas rajonā, no Minskas apm. 60 km. Tajā piedalījās 4 valstu mākslinieki – Krievija, Baltkrievija, Ukraina un Latvija. No Latvijas piedalījās Santa un Roberts Kesenfeldi.

Photo

Ceļojums uz ziedošo Rietumlatviju

25.06.2019

9. jūnijā Zemgales grupas biedriem bija ieplānota ekskursija uz Peoniju dārzu Kuldīgas novadā. Diemžēl uz to pieteicās maz biedru, tāpēc vajadzēja atteikt oficiāli pasūtīto lielo autobusu un organizēt izbraukumu mazākai interesentu grupai 8 cilvēku sastāvā. To sekmīgi paveica ekskursijas organizatori: Vika Romanova kā grupas gids un Juris Grundulis – šoferis.

Photo

Aktīvā vasara Valmieras biedrībā

21.06.2019

Valmieras biedrības biedri apciemoja saimniecību „Silkalni”. Saimniece Zeltīte Kaviere bija ļoti laipna un viesmīlīga. Viņa iepazītināja ar savu darba vietu un augiem. Neskopojās ar saviem lieliskajiem padomiem un zināšanām. Tad tikām pieaicināti palīgos pusdienu gatavošanā, kuras nobeigumā gardi baudījām.

Photo

Daudz redzēts un izbaudīts vienā dienā

19.06.2019

Ekskursijā pašā karstākajā jūnija dienā, kad ārā bija +30 grādu, dienas centra “Rītausma”’ klientiem bija iespēja iepazīt Vidzemi

Photo

Atmiņu taka pa Rīgas MRU un Rīgas biedrībai – 99

25.05.2019

Rīgas biedrība 17. maijā pl. 17.30 organizēja kopīgu atmiņu un pastaigu ekskursiju pa bijušo Rīgas mācību-ražošanas uzņēmumu (MRU), kas atrodas Elvīras ielā 19.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas