Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Vērojumi uz sapņu kuģa Titāniks

10.06.2015

Rīgas biedrības Kurzemes grupas 15 biedru grupa un 2 bērni 3. jūnijā devās organizētā ekskursijā uz unikālo, plaši apmeklēto izstādi „Titanic Exhibition”.

Photo

Rīgas RB vadībā atkal Māra Lasmane. Nosvinēta 95. gadskārta (foto)

01.06.2015

30. maijā Rītausmā notika Rīgas RB konference, kurā piedalījās 53 delegāti un uzaicinātie LNS un Rīgas RB Goda biedri. Pēc spraigām debatēm par biedrības priekšsēdētāju aizklātā balsošanā no 2 kandidātiem atkārtoti ievēlēja Māru Lasmani.

Photo

Liepājnieki dodas brīvā dabā – pie zvēriem

28.05.2015

24. maijā – tieši Vasarsvētku dienā 30 liepājnieki ar bērniem devās izbraukumā katrs ar savām mašīnām izbaudīt jauko laiku Kalvenes pagasta Cīruļos, kur atrodas zvērudārzs – ZOO.

Photo

Vai zināt, kur Boņuka nazīti meklēt?

27.05.2015

Nav jāmeklē Himalaju kalni vai Nekurzeme, tepat, pie mums – Latgalē, ir tik daudz skaistu vietu, ko var aplūkot un jūsmot par to, cik Latvijas daba ir skaista savā vienkāršībā.

Photo
Photo

Mātes diena Ventspilī – jauka, jautra, noderīga

18.05.2015

9.maijā Ventspils RB atzīmēja Mātes dienu. Kluba vadītājā Raisa bija sagatavojusi šim notikumam veltītu spēli ar jautājumiem.

Photo
Photo

Sajūtas kā gandrīz īstā Titānikā

24.04.2015

Rīgas biedrības Zemgales grupas 26 biedru grupa aprīlī devās organizētā ekskursijā uz unikālo, plaši apmeklēto izstādi „Titanic Exhibition”, lai to, kas daudzreiz aizrautīgi vērots TV ekrānā, skatītu savām acīm uz vietas Rīgā, Sporta manēžā gida un zīmju valodas tulka pavadībā.

Photo

Biedrību vadītāji paliek tie paši

23.04.2015

Konferences/kopsapulces notikušas jau 5 reģionālajās biedrībās: 18. aprīlī Kuldīgas, Ventspils, Smiltenes un Valmieras RB, bet 19. aprīlī Liepājas RB.

Photo

Lielā diena bija lieliska un krāsaina!

16.04.2015

Mēs Jelgavas grupā nolēmām, ka Lieldienas svinēsim neierastāk. Vēlējāmies kopā pavadīt Lieldienas, tāpēc nolēmām bariņā pastaigāties pa Jelgavas Latvijas Lauksaimniecības Universitātes parku. Laiks trāpījās nejauks, lija lietus, bet, neskatoties uz slikto laiku, nesēdējām mājās ( pie datoriem, telefoniem un TV) – visi bijām kopā!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas