Search form

Jaunumi

Photo

Svētku tiešraides LTV

17.11.2017

18. NOVEMBRĪ Latvijas Republikas 99. dzimšanas dienas rītu Latvijas Televīzija uzsāks pl. 8.55 ar valsts svētkiem veltītu dievkalpojumu Doma baznīcā.

Photo

Nordplus projekta “Mūsdienu zīmju valodas mācību metožu izveide” partneri Lietuvā tiekas pirmoreiz

16.11.2017

Latvijas Nedzirdīgo savienība kopā ar Lietuvas Nedzirdīgo savienības Surdoloģijas centru kā vadošo partneri īsteno projektu “Mūsdienīgu zīmju valodas mācību metožu izveide” (Creating Modern Sign Language Teaching Methodology "LET’S SIGN") Nordplus Pieaugušo izglītības projekta ietvaros.

Photo

Kopsolī atkal ierodas pie jums!

16.11.2017

Kā vienmēr, KopsoLī ir klāt kā viesis jūsmājās ar daudziem jaunumiem. Šoreiz tas ir 11. numurs – priekšpēdējais šajā gadā un, protams, veidots Latvijas 99. dzimšanas dienas noskaņās , krāsains un priecīgs būt kopā ar jums, lai stāstītu par LNS dzīvi un to darbu, ko veicam visi kopā, tuvojoties gadumijai.

Photo

Jaunākās ziņas par Valmieras skolu

27.10.2017

LNS laikraksta “Kopsolī” oktobra numurā LNS viceprezidentes Ineses Immures rakstā “Valmieras skola uz pārmaiņu sliekšņa” jau ziņojām par Valmieras pilsētas Domes lēmumu izveidot jaunu speciālās izglītības iestādi Valmierā, apvienojot Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu – attīstības centru (VVBIVS-AC) un Valmieras pilsētas speciālo pirmsskolas izglītības iestādi “Bitīte” (SPII “Bitīte”).

Photo

Žurnālā “IR”: Par atbalstu jaunajām nedzirdīgām māmiņām

26.10.2017

”Gunta iekāpa automašīnā un raudāja. Asaras pašas lija. Tik spēcīgs bija pārdzīvojums pirmajās dzemdībās, kurās viņa piedalījās kā atbalsta persona nedzirdīgai māmiņai…” – tā sākas sākas raksts žurnāla “IR” 12. oktobra numurā.

Photo

Kopā vairāk nekā tūkstoš apmeklētāju visos pasākumos (video)

25.10.2017

Šī gada Nedzirdīgo dienai bija veltīta plaša un interesanta dažādu aktivitāšu programma nedēļas garumā. Programmas realizācijā piedalījās pašmāju un ārzemju vieslektori, LNS amatiermākslas kolektīvu dažādu žanru pārstāvji no visas Latvijas. Arī apmeklētāji ieradās no visām reģionālām biedrībām.Piedāvājam noskatīties videomateriālu par šo notikumu.

Photo
Photo
Photo

LNS Jauniešu centrs īsteno neformālu pasākumu “Ideju laboratorija” (foto, video)

09.10.2017

2017. gada 30.septembrī “Rītausmā” notika LNS Jauniešu centra ( tālāk – JC) rīkotais neformālais pasākums “Ideju laboratorija”, kurā galvenais notikums bija JC konference. Tajā ievēlēja jaunu JC vadītāju un viņas komada.

Photo

NVA aicina iesaistīties Atvērto durvju dienās personām ar invaliditāti

06.10.2017

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2017. gada 30. oktobra līdz 10. novembrim aicina darba devējus un darba ņēmējus ar invaliditāti piedalīties NVA Atvērto durvju dienās.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas