Search form

Diskriminācija

Photo

Starptautiskajā Invalīdu dienā - apstāties, ieklausīties, saredzēt!

04.12.2012

ANO 1992. gadā pieņēma rezolūciju, ar kuru pasludināja 3. decembri par Starptautisko Invalīdu dienu.

Photo

Nedzirdīgs pāris iegūst tiesības braukt kruīzā

19.09.2012

Nedzirdīgam britu pārim sākotnēji tika liegta iespēja doties brīvdienu ceļojumā ar kruīzu, bet viņu dēla kampaņa lika mainīt kruīza operatora domas, raksta Lielbritānijas televīzijas kanāla „Channel 4” ziņu portāls.

Photo

Krievijā nedzirdīgie iekrīt krāpnieku tīklos, iegādājoties nekvalitatīvus dzirdes aparātus

25.07.2012

Kādā Krievijas mazpilsētā – Mednogorskā miertiesneši nesen saņēma vairākas iedzīvotāju sūdzības par krāpniekiem, kas vietējiem pensionāriem par dārgu cenu tirgo nekvalitatīvus dzirdes aparātus. Vairākus gadus gan nekas nebija dzirdēts par šādiem gadījumiem, bet beidzamajā laikā dažādās vietās krāpnieki atkal atsākuši savu nelikumīgo nodarbi.

Photo

Ņujorkas Taimskvērā demonstrē sociālo reklāmu zīmju valodā (video)

13.07.2012

„Ņujorka patiešām ir pilsēta, kas nekad neguļ, un seksuālā vardarbība ir viena no problēmām, uz kuru mūsu sabiedrība nedrīkst pievērt acis. Cilvēkiem būtu jāiestājas pret to, lai turpmāk nekas tāds nenotiktu.”

Photo

Nedzirdīgie protestētāji pieprasa slimnīcai nodrošināt dzīvu surdotulka pakalpojumu klātienē

18.06.2012

Turot rokās plakātus ar uzrakstiem „Sauciens pēc nedzirdīgo tiesībām”, „Slimnīca ir netaisnīga pret nedzirdīgajiem” un „Es vēlos sazināties ar dzīvu tulku”,  aptuveni 40 cilvēku protestēja pret to, ka Ilinoisas štata Svētā Franciska Medicīnas centrs saziņai ar nedzirdīgajiem izmanto tikai videotulkus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas