Search form

Jaunumi

Photo

Sarunu festivals “LAMPA” ar zīmju valodas tulkojumu (VIDEO)

02.06.2023

9. un 10. jūnijā, Cēsis pieskandinās devītais Sarunu festivāls Lampa, piedāvājot daudzus pasākumus, kur varēs nodoties cieņpilnām sarunām par visdažādākajām tēmām, tostarp arī šķietami neērtām un pat pretrunīgām. Šis festivāls būs pieejams arī cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Photo
Photo
Photo

Top izrāde nedzirdīgiem bērniem par drošības jautājumiem dažādās ikdienas situācijās “ESI DROŠS!” (VIDEO)

09.05.2023

Ar prieku ziņojam, ka saņemts atbalsts no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras LNS k/n “Rītausma” iniciēta projekta “Nedzirdīgu bērnu drošība pirmajā vietā” īstenošanai (NR. VP2023/1-5). Projekta īstenošanas un attiecināmo izmaksu periods ir no 2023. gada 25. aprīļa līdz 2023. gada 31. augustam.

Photo

Ekskursija ar zīmju valodas tulkojumu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā

09.05.2023

Lai veicinātu mākslas, kultūras un informācijas pieejamību dažādām sabiedrības grupām, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā iepazīt daudzveidīgo mākslas pasauli, apmeklējot īpaši pielāgotas ekskursijas ar zīmju valodas tulkojumu. Ekskursijas īpaši aicinām apmeklēt nedzirdīgas un vājdzirdīgas personas.

Photo

Pasaules čempionāts hokejs jau šonedēļ – LTV7 Hokeja studijas ar zīmju valodas tulkojumu

09.05.2023

HOKEJA STUDIJAS AR ZĪMJU VALODAS TULKOJUMU SKATĀMAS LTV7, REplay.lv un LSM.lv Piektdien, 12. maijā, sākas Pasaules čempionāts hokejā (PČH), kas šogad notiek tepat Rīgā un Somijas pilsētā Tamperē. Kā ierasts, Latvijas Televīzija (LTV) čempionāta laikā skatītājiem nodrošinās spraigas diskusijas LTV7 Hokeja studijā pirms, pēc Latvijas izlases spēlēm un to laikā. Studijas sastāvā šogad – LTV žurnālists Dāvids Ernštreits un hokeja eksperti – Edgars Masaļskis un Kārlis Zirnis.

Photo
Photo

Sagatavots otrais diskusiju pamatmateriāls (video zīmju valodā)

13.04.2023

LNS projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” 1. aktivitātes 1. posmā “Diskusiju pamatmateriāla izveide” ir paredzēts izveidot diskusiju pamatmateriāls latviešu zīmju valodā videoformātā, lai nodrošinātu tēmas izpratnes pieaugumu un satura pieejamību nedzirdīgiem cilvēkiem.

Photo

Kā kļūt par autovadītāju “BOLT” platformā?

12.04.2023

Uzņēmums “BOLT” piedāvā lielisku iespēju personām ar dzirdes traucējumiem kļūt par autovadītājiem “BOLT” platformā. ''BOLT'' nav darba devējs, bet gan platformas nodrošinātājs, ar kuras palīdzību ir iespējams veikt pasažieru pārvadājumus.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas