Search form

Jaunumi

Photo

Izvēlieties savu nākotni – 31 versija zīmju valodā (video)

26.04.2019

No tā brīža, kad mēs nonākam šajā pasaulē, mēs esam kopā. Katrs no mums savā ceļā var atstāt kādu zīmi, bet kopā varam panākt arī reālas atšķirības, izvēloties savu nākotni Eiropas parlamenta vēlēšanās 23. – 26. maijā.

Photo

Eiropas Parlamenta vēlēšanu raidījumi ar tulkojumu zīmju valodā Latvijas Televīzijā

26.04.2019

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas norisināsies 25. maijā, Latvijas Televīzija nodrošinās vairākus īpašus raidījumus cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, piedāvājot tos noskatīties ar tulkojumu zīmju valodā interneta vietnē www.lsm.lv. Raidījumi plānoti tiešraides režīmā.

Photo

Jauna profesija – jaunas dzīves sākums. Mācies!

18.04.2019

Varbūt jūsu sociālo darbinieku redzeslokā ir iedzīvotāji, kas gaida pamudinājumu savā dzīvē kaut ko mainīt. Uzaicinām jūs un jūsu klientus 26. APRĪLĪ pl. 12 uz INFORMĀCIJAS dienu Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālajā struktūrvienībā, kur klātienē varēsiet uzzināt par iespēju mācīties pie mums.

Photo
Photo

Ceļā pie jums Kopsolī 4. numurs!

17.04.2019

Iznācis un drīz jūsmājās parādīsies senais draugs un padomdevējs laikraksts “Kopsolī” – kā vienmēr krāsains, ar daudzu notikumu aprakstu, jaunākām ziņām – gan priecīgām, gan citādām. Kaut arī tas ir aprīļa – joku mēneša izdevums, joku ir maz.

Photo
Photo

Surdotulce Elza Volonte — dziedošais tilts starp skaņu un klusuma pasauli

08.04.2019

Emocionālo zīmju valodas tulci Elzu Volonti daudzi skatītāji TV ekrānā redz nereti, bet īpaši viņa pamanāma ikgadējā konkursā Supernova, kurā Latvija izvēlas savu Eirovīzijas dziesmu. Elza dziesmas tajā nevis vienkārši iztulko zīmju valodā nedzirdīgajiem, bet burtiski izdzied ar visu ķermeni.

Photo

Pirmās politiskās debates par EP vēlēšanām – ar surdotulkojumu

08.04.2019

10.aprīlī plkst. 21 : 20 LTV 1 sāksies pirmās politiskās debates “Izvēlies nākotni. EP vēlēšanas. Diskusija Briselē”. Tās būs veltītas Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Tiešraides režīmā tās ar surdotulkojumu varēs noskatīties LTV interneta platformā www.lsm.lv.

Photo

Subtitri tiešraides raidījumiem ar “Tildi”

05.04.2019

2. aprīlī LNS viceprezidente Inese Immure tikās ar Latvijas Televīzijas (LTV) Dokumentālo raidījumu redakcijas redaktori Sarmīti Plūmi, LTV Tehnoloģiju nodaļas vadītāju Arni Šeibi un programmatūras uzņēmuma “Tilde” Biznesa attīstības direktoru Kasparu Kauliņu, lai pārrunātu LTV raidījumu subtitrēšanas iespējas tiešraides režīmā. Pārrunās piedalījās arī LNS Domes loceklis Edgars Vorslovs.

Photo

Nedzirdīgajiem bērniem vajag jaunu ābeci

02.04.2019

Izskatās, ka nedzirdīgie bērni Latvijā ir "unikālā" situācijā – 21. gadsimtā tikai viņiem ir "ekskluzīva" iespēja mācībās izmantot padomju laika ābeci! Vai Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji un Saeimas deputāti gribētu, ka viņu bērni vai mazbērni mācībās izmantotu šādu grāmatu?!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas