Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo
Photo

Par LNS valdes un Domes lēmumiem

13.12.2012

Informējam, ka LNS biedri var iepazīties ar LNS valdes un Domes lēmumiem mājaslapā. Lai to izdarītu, vispirms vajag reģistrēties, tad sadaļā „Par LNS” parādīsies apakšsadaļa „Oficiālie dokumenti”.

Photo

Par atvieglojumiem cilvēkiem ar 1., 2. un 3. invaliditāti un bērniem ar invaliditāti

13.12.2012

„Latvijas Vēstneša” portāls piedāvā skaidrojumus, kādu atbalstu piedāvā valsts cilvēkiem ar 1., 2. un 3. invaliditāti un bērniem ar invaliditāti.

Photo

Uzmanību! No 2013. gada jauna kārtība pieteikšanai uz tulka pakalpojumu

12.12.2012

Kā jau videoziņās Nr. 165 iepriekš informējām, Saeima 15. novembrī pieņēma grozījumus Invaliditātes likumā un no 2013. gada 1. janvāra katram nedzirdīgam cilvēkam būs tiesības saņemt surdotulka pakalpojumu līdz 120 stundām.

Photo

Rītausmieši uzstājas labdarības koncertā

12.12.2012

11. decembrī Doma baznīcā notika  akcijas Nāc līdzās! labdarības koncerts, kurā piedalījās arī KC „Rītausma”  un Rīgas pilsētas „Rūpju bērns” apvienotā kustību grupa.

Photo

Līdz 31. decembrim var reģistrēt mājdzīvniekus ar mikročipiem bez maksas

12.12.2012

Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr.491. Pirms mājas (istabas) dzīvnieka reģistrācijas dzīvniekam ir jābūt apzīmētam ar mikroshēmu (mikročipētam). Dzīvnieka apzīmēšanu veic sertificēts veterinārārsts.

Photo

Rīgas biedrības grupas gatavojas pārvēlēšanu sapulcei

11.12.2012

8. decembrī notika seminārs Rīgas reģionālās biedrības (RB) grupu vadītājiem un biroja locekļiem. Biedrības vadītāja Māra Lasmane iepazīstināja klātesošos ar LNS Domes sēdes lēmumu par pārstāvju izvirzīšanas un ievēlēšanas kārtību uz LNS 18. kongresu un skaidroja pārvēlēšanu sapulces organizēšanas jautājumus. Pēc tam semināra dalībnieki sastādīja grupu pārvēlēšanu sapulču grafiku ( skatīt zemāk) un diskutēja par dažādiem jautājumiem.

Photo

Cilmes šūnas pret nedzirdību

10.12.2012

Šēfīldas universitātes (Lielbritānija) zinātnieki pārliecināti, ka drīz būs patentētas zāles pret nedzirdību. Pētījumi ar cilvēka cilmes šūnām liecina, ka jau tuvākajā laikā iespējams radīt medikamentus pret vispārējo nedzirdības formu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas