Search form

Jaunumi

Photo

Zīmju valodas skolotāja gūst atzinību ASV mērogā

05.11.2012

Amerikāņu zīmju valodas skolotāja no Merilendas štata sacentīsies ar 100 citiem skolotājiem no ASV, lai iegūtu 25 000 ASV dolāru balvu, ziņo Potamakas pilsētas ziņu portāls „Potomac Patch”.

Photo
Photo
Photo

Projekta „Klusuma pasaule” klientu ievērībai: informācija par 2. 10 aktivitāti „Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas izstrāde un realizācija” novembrī

02.11.2012

UZMANĪBU! Mainīts iknedēļas nodarbību grafiks KC „Rītausma” – turpmāk trešdienu deju un kustību nodarbības nomainīs mākslas nodarbības pasniedzējas Gunas Priedes vadībā (katru trešdienu pl. 14 – 16). Piektdienās Muzicēšanas darbnīcas vairs netiks organizētas.

Photo
Photo
Photo

Raiņa skolas jaunieši apmeklēja izrādi „Pūt, vējiņi!” un Liepājas Universitāti

01.11.2012

Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskolas nedzirdīgie un dzirdīgie jaunieši 26. oktobrī devās uz pilsētu, kurā piedzimst vējš, ne jau tāpēc, lai izaicinātu vēju, bet gan lai apmeklētu mūziklu „Pūt, vējiņi!” izrādi Liepājas teātrī un karjeras izvēles pasākumu Liepājas Universitātē.

Photo

ASV: zīmju valodas tulks Lidija Kalisa kļuvusi par viesuļvētras Sendija zvaigzni (video)

01.11.2012

Ņujorkas mēra Maikla Blumberga zīmju valodas tulks Lidija Kalisa, nepasakot ne vārda, sagādājusi lielāko sensāciju viesuļvētras Sendija laikā, vēsta ASV ziņu portāls „Globalpost”.

Photo

Lietuvas muzejā – elektroniskais ceļvedis zīmju valodā (video)

01.11.2012

Ar Lietuvas Valsts bankas atbalstu nedzirdīgie lietuvieši Naudas muzejā tagad var izmantot jaunu pakalpojumu – „elektronisko surdotulku”.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas