Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Pa firsta Līvena pēdām

10.09.2018

Smiltenieši jūlijā devās velobraucienā “Iepazīsti Smiltenes pilsētu”. Par tikšanās vietu viņi izvēlējās tā saucamo “Ceļinieku parku”, kur tagad atrodas bērnu rotaļu laukums un skeitparks.

Photo

Latgales ceļojums izdevās

06.09.2018

10. augustā mēs, 16 ceļotāji – biedri, draugi, bērni, agrā rītā devāmies divu dienu braucienā uz Latgales skaistākām vietām. Plānojām apskatīt vairākas interesantas vietas.

Photo

Rudens mēnesis – septembris ir sācies!

05.09.2018

Saulainā un neierasti karstā vasara ir aizsteigusies projām, klāt septembris, kad arī dienas centra “Rītausma” klienti atgriezušies atpakaļ no saviem laukiem, vasarnīcām, lai kopā pavadītu garos, tumšos rudens un ziemas mēnešus.

Photo

Neaizmirstamas dienas plenērā Kijevā.

05.09.2018

21. – 31.maijā Ukrainā, Kijevā notika XVI Starptautiskais nedzirdīgo mākslinieku plenērs “R+Я”“Kijevas kastaņi”. Iepriekšējos plenēros pastāvīgi piedalījās 3 valstis – Baltkrievija, Krievija un Ukraina, bet šogad pirmo reizi pievienojās vēl 2 – Latvija un Moldova. No Latvijas – Santa un Roberts Kesenfeldi, bet kopā bijām 13 dalībnieki.

Photo

Vasaras plenērs “CERĪBA” jau 4.reizi

05.09.2018

20. – 22 . jūlijā skaistā vietā Rojā pie jūras un pie ostas norisinājās LNS mākslinieku kopas Cerība vasaras plenērs ar dabā sarīkotu gleznu un zīmējumu radīšanu.

Photo

Valmierieši ciemojas Daugavpilī

31.08.2018

Pateicoties Valmieras Domes atbalstam, gandrīz 30 valmieriešu šovasar pieredzes apmaiņā ciemojās Daugavpils reģionālajā biedrībā.

Photo

Arī šovasar turpināja iepazīt Latvijas skaistākās vietas

30.08.2018

Kuldīgas RB biedri 18. devās uz Zemgali – uz Īslīces pagastu, Bauskas novadu, kur Mūsas upes krastā atrodas alusdarītava “Bauskas alus”, pēc tam uz Ribbes dzirnavām, Bauskas pili un Tērvetes dabas parku. Stāstu pēc kārtas!

Photo

Liepājnieki aktīvi arī karstajā jūlijā!

27.08.2018

Jūlijs darba aktivitāšu apjoma ziņā skaitās klusais mēnesis, kad pārsvarā cilvēki iet atvaļinājumos, pavada brīvo laiku vasarnīcās, atpūtas pasākumos dabā vai vienkārši mājās.

Photo

Tukumnieki izbaudīja skaisto Latgali (foto)

14.08.2018

Pateicoties Tukuma novada Domes piešķirtajam līdzfinansējumam projektam “Tukumā un ap Tukumu!”, 4.augustā tukumnieki piedalījās pieredzes apmaiņas vizītē Daugavpils RB mītnē. Apmeklējuma laikā risinājās diskusijas par tālāko sadarbību.

Photo

Valmierieši sacenšas boccia spēlē

06.08.2018

Valmieras RB biedriem sporta aktivitātes parasti organizē Tālavas Nedzirdīgo sports, bet šoreiz boccia sacensības 14. jūlijā sarīkoja pati Valmieras RB ar īpašu mērķi – veicināt to arī to biedru iesaisti , kuri nav Tālavas sastāvā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas