Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Ventspilnieki ielīgo…

22.06.2018

16. jūnijā mūsu biedri ielīgoja Jāņus pie jūras. Sākumā devāmies gar jūras krastu, lai no akmeņiem izveidotu vārdu “Līgo”.

Photo

Liepājniekiem nav laika garlaikoties!

15.06.2018

Mēs jau rakstījām, ka, pateicoties Liepājas pilsētas pašvaldības un SIA “LNS Rehabilitācijas centrs” finansiālajam atbalstam, LNS Liepājas reģionālajā biedrībā notiek projekta “Lai staro dzīvesprieks mūsu Liepājā!” vairāku aktivitāšu realizācija.

Photo

Tukumnieki piedalās festivālā “Stūru stūriem Tēvu zeme”

14.06.2018

LNS Rīgas RB Tukuma grupa mēroja ilgu un garu ceļu līdz festivālam, bet tas bija to vērts, jo deva iespēju ne tikai satikties ar domubiedriem – nedzirdīgiem cilvēkiem no visām Latvijas malām, bet arī parādīt savas radošās prasmes, uzstājoties iepriekš sagatavotā priekšnesumā ar košiem tērpiem – T-krekliem, izšūtām brošām “Tukuma rozes” un vīriešu kakla lakatiņiem teātra uzvedumā “Mantojums par godu Latvijas 100-gadei”.

Photo

Ventspilnieki apmeklē Mini Zoo!

14.06.2018

9. jūnijā apmeklējām Mini Zoo "Buki", kur mums bija iespēja aplūkot dažādas dzīvnieku un putnu sugas, sākot vienkārši ar kazām, zosīm un vistām, un beidzot ar kamieli, alpakām, emu, poniju un citiem dzīvniekiem.

Photo

Dienas centra klienti ceļo pa Kurzemi

14.06.2018

Dienas centra “Rītausma” 37 klienti 7. jūnijā devās vienas dienas ekskursijā uz Kurzemi. Kā pirmo pieturas punktu izvēlējāmies Pūres šokolādes muzeju.

Photo

Pavasarīga ekskursija Smiltenes pusē

18.05.2018

Šoreiz mēs,17 biedri, devāmies savādā, bet daudzsološā braucienā pa mūsu Smiltenes un Beverīnas novadu. Konstatējām, ka daži no mums nezina, kas tur notiek! Nolēmām braukt pa tuvām, bet nezināmām takām. Ieplānoti tika 4 apskates objekti.

Photo

Mātes un Ģimenes diena

18.05.2018

Saulainajā 12. maija sestdienā Rīgas RB un LNS Jauniešu centrs, sadarbojoties ar fondu ,,Klusums'', kopīgi organizēja Mātes un Ģimenes dienai veltītu pasākumu Rītausmā.

Photo

Liepājā svin biedrības 70. gadskārtu

14.05.2018

Liepājas biedrības īstais 70 gadu jubilejas datums ir 6. aprīlī. Biedrība savā biedru lokā to atzīmēja 10. aprīlī, bet lielais jubilejas pasākums ar viesu piedalīšanos tika svinēts 12. maijā.

Photo

Dienas centras “Rītausma” apmeklētāji atpūšas zīmējot!

11.05.2018

6. maija pēcpusdienā dienas centra „Rītausma” klientiem bija iespēja apmeklēt mākslas nodarbību „Pauze”.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas