Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Kuldīgā – airēšanas sacensības, stafetes un “švammes kaujas” +30

06.08.2018

Šā gada 28. – 29. jūlijā atpūtas kompleksā "Polīši" notika ikgadējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums "Kuldīgas tūrists 2018". Šīs sacensības ar panākumiem kuldīdznieki rīko jau kopš 2010. gada, jo dalībnieku atsaucība ar katru kļūst arvien lielāka.

Photo

Kuldīdzniekiem spilgti iespaidi Talsu novada apskates objektos

22.07.2018

Turpinot vasaras apceļošanas tūri pa Latvijas skaistākām vietām, kuldīdznieki 14. jūlijā devās ekskursijā pa Talsu novadu.

Photo

Sporta diena Smiltenē

11.07.2018

Sporta spēlēs Smiltenes biedrībā piedalījušies 25 sporta aktīvisti no Alūksnes, Gulbenes un Valmieras, to skaitā 2 bērni. Ikgadējais, veselību veicinošais sporta dienas pasākums “Vesels sportā” norisinājies viesu namā ”Kalbakas”. Sacensībās bija iekļautas 5 individuālās un 5 komandu spēles – katrā komandā pa 4 dalībniekiem.

Photo

Baskāju taka rullē!

28.06.2018

Īstu piedzīvojumu sniedz kārtīga pastaiga Valguma atjaunotajā baskāju takā. LNS Rīgas RB TUKUMA un JŪRMALAS grupas - 16 cilvēki Tukuma grupas brīvprātīgā Oļega Adamoviča vadībā 16. jūnijā devās uz lielisku atpūtas un izklaides vietu tepat Latvijā, Tukuma pusē. Baskāju taka atrodas atpūtas bāzē „Valguma pasaule”. Iespējams, ka daudzi mūsu biedri šo taku nav apmeklējuši, tāpēc der zināt, kādus labumus tā sniedz.

Photo

Daugavpiliešu ieguldījums festivāla “Stūru stūriem tēvu zeme” norisē

28.06.2018

2018. gada 2. jūnijā Valmieras pilsētā tika organizēts 22. Latvijas Nedzirdīgo savienības amatiermākslas festivāls “Stūru stūriem tēvu zeme”. Uzreiz jāsaka, ka daugavpilieši visu daudzo gadu garumā nevienu reizi nav izlaiduši dalību ikgadējos amatiermākslas festivālos.

Photo

Liepājnieki aktīvi darbojas arī vasarā!

27.06.2018

Jūnija liepājniekiem noritēja ļoti ātri un nemanāmi. Šeit atskats uz notikušajām projekta aktivitātēm!Viens no mēneša pasākumiem bija pieredzes apmaiņas brauciens uz Valmieru divu dienu garumā.

Photo

Dienas centrs svin Jāņus

25.06.2018

Līgodama vien atnāca
Tā līksmā Jāņu diena:
Pār siliem, pār mežiem
Ienāk manā sētiņā.

Photo

Kuldīgas biedri ceļo pa dzimto novadu

25.06.2018

16.jūnijā Kuldīgas biedri devās ekskursijā pa Kandavas novadu. Vispirms ceļš veda uz zemnieku saimniecību „Birznieki”, Vānē, Kandavas novadā, kur tās saimnieki nodarbojas ar bioloģisko saimniecību.

Photo
Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas