Search form

Sociālās ziņas

Photo
Photo

Par iespējām saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas

02.08.2010

Daudziem no mums šajā sarežģītajā laikā var ievajadzēties jurista padomu. Taču juridiskās konsultācijas ir dārgas. Vai ir kādas iespējas saņemt konsultācijas bez maksas? Jā, ir. Taču tās saņemt nav tik vienkārši, katrā vietā ir savi nosacījumi un iespējas. Šeit ir neliels apkopojums par konsultāciju saņemšanas iespējām Rīgā. Par zīmju valodas tulku jāparūpējas pašam.

Photo

Izmantojiet iespēju bez maksas veikt krūšu dziedzera un dzemdes kakla pārbaudi

29.05.2010

Lai pasargātos no saslimšanas vai laicīgi atklātu slimību, no 2009. gada Latvijā ir uzsākta vēža savlaicīgas atklāšanas programma sievietēm. Programmas ietvaros valsts sievietēm apmaksā krūšu dziedzera pārbaudi vecumā no 50 līdz 68 gadiem vienu reizi 2 gados un dzemdes kakla pārbaudi vecumā no 25 līdz 67 gadiem vienu reizi 3 gados.

Photo

Skolas izziņa ģimenes valsts pabalsta saņemšanai nav nepieciešama

06.09.2010

Ģimenes valsts pabalsta saņemšanai izziņa no skolas, kas apliecina, ka bērns, sasniedzot 15 gadu vecumu, turpina mācīties vispārizglītojošā skolā, nav nepieciešama.

Photo

Bezmaksas e – talonu var kārtot bez steigas – līdz 1.novembrim

01.09.2010

No šā gada 1.septembra līdz 1.novembrim Rīgā dzīvojošie nestrādājošie pensionāri, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdi un Černobiļas AES avārijas seku likvidētāji sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, uzrādot attiecīgi invalīda vai Černobiļas AES avārijas seku likvidētāja apliecību. Rīgas satiksme ir pagarinājusi līdz 1.novembrim statusa saņemšanas termiņu braukšanai sabiedriskajā transportā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas