Search form

Sociālās ziņas

Photo

LM aicina piedalīties publiskā apspriešanā

19.12.2013

No šodienas, 19. decembra, izsludināta publiskā apspriešana Ministru kabineta 2009. gada 15. decembra noteikumu Nr.1472 „Kārtība, kādā Latvijas Neredzīgo biedrība un Latvijas Nedzirdīgo savienība sniedz sociālās rehabilitācijas pakalpojumus un nodrošina tehniskos palīglīdzekļus – tiflotehniku un surdotehniku” grozījumu projektam.

Photo

Kādas iespējas izmantot tulka pakalpojumu ārpus Latvijas nedzirdīgiem klientiem

18.12.2013

No 25. oktobra Eiropas Savienībā stājusies spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva par pacientu tiesību piemērošanu veselības aprūpē: Latvijas iedzīvotāji varēs atgūt naudu par ārzemēs saņemtajiem plānveida medicīnas pakalpojumiem, kas Latvijā tiktu valsts apmaksāti (ar dažiem izņēmumiem).

Photo

Rīdzinieki varēs pieteikties pabalstam pārtikas iegādei

16.12.2013

Lai saņemtu vienreizēju materiālu pabalstu pārtikas iegādei, Rīgas iedzīvotāji no nākamā gada 2. janvāra varēs vērsties ar iesniegumu Rīgas Sociālajā dienestā.

Photo

LM aicina piesargāties no ziedojumu vācējiem – krāpniekiem

27.11.2013

Labklājības ministrija (LM) aicina iedzīvotājus uzmanīties un pārbaudīt iespējamos krāpniekus – ziedojumu vācējus, kuri lūdz ziedot Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem un nelaimē cietušajiem.

Photo

Pārbaudiet savas plaušas: Austrumu slimnīcā to var izdarīt bez maksas

20.11.2013

Rīgas Austrumu slimnīca novembrī aicina iedzīvotājus uz plaušu darbības pārbaudēm – uz spirometriju*. To bez maksas var veikt līdz 29. novembrim stacionāros „Gaiļezers” (Rīgā, Hipokrāta ielā 2) un „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” (Rīgā, Nīcgales ielā 5, 10. kabinetā), iepriekš pierakstoties pa tel. 67042439.

Photo

Decembra pensijas izmaksās agrāk

19.11.2013

Saistībā ar eiro ieviešanu „Latvijas Pasts” pensijas un pabalstus saviem klientiem šā gada decembrī piegādās agrāk nekā parasti, ziņo Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA).

Photo

Bezdarbniekiem būs pieejamāki algotie pagaidu sabiedriskie darbi

06.11.2013

Bezdarbniekiem turpmāk būs vienkāršāk iesaistīties algotos pagaidu sabiedriskajos darbos. Tas ļaus cilvēkiem, kuri palikuši ārpus darba tirgus, nezaudēt darba iemaņas un saņemt pabalstu.

Photo

Valdība konceptuāli akceptē izmaiņas atbalstam ģimenēm ar bērniem

16.10.2013

Valdība otrdien, 15. oktobrī, konceptuāli akceptēja izmaiņas atbalsta sniegšanā ģimenēm ar bērniem nākamajā gadā.

Photo

Krūts veselības mēnesī Rīgas Austrumu slimnīca aicina uz bezmaksas pārbaudēm

14.10.2013

Oktobri pasaulē tradicionāli atzīmē kā krūts veselības mēnesi, lai pievērstu sabiedrības uzmanību krūts vēža profilaksei, agrīnas diagnostikas nozīmei, kvalitatīvai ārstēšanai un onkoloģisko pacientu rehabilitācijas iespējām.

Photo

LM: Sociālā palīdzība apkures samaksai jāmeklē pašvaldībās

10.10.2013

Apkures sezona, kas jau uzsākta vairākās pašvaldībās, rada iedzīvotājiem būtiskus papildu tēriņus ar to saistīto izdevumu nomaksai. Labklājības ministrija (LM) aicina cilvēkus, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, vērsties savas pašvaldības sociālajā dienestā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas