Search form

Jaunumi

Photo

Fotokonkursā pēdējā balsošana

07.12.2016

Klāt gada noslēgums, un arī mūsu fotokonkurss “Mūsu biedru fotostāsti” ar šo pēdējo kārtu decembrī noslēdzas. Kā zināms, šoreiz bija brīva izvēle, noteiktas tēmas nebija, tāpēc arī fotogrāfijas iesūtītas daudzveidīgas un interesantas.

Photo

Visiem LNS brīvprātīgajiem!

05.12.2016

Divas rokas, divas kājas
Lielu darbu nejaudāja –
Daudzas rokas, daudzas kājas
Lielus darbus veicināja.

Latviešu tautasdziesma.

Photo

Lai visiem būtu nodrošināta izglītības pieejamība

05.12.2016

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 3. decembrī notika LR Tiesībsarga un Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” Starptautiskai personu ar invaliditāti dienai veltīts pasākums – konference “Izglītības pieejamība” un NVO izstāde/kontaktu birža.

Photo

Konferences „Izglītības pieejamība” videotiešraide ar surdotulkojumu

03.12.2016

Aicinām interesentus uz konferenci “Izglītības pieejamība”, ko 3.decembrī no plkst. 10.30 rīko Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Photo

Saeimā par cilvēkiem ar invaliditāti – vērojiet diskusiju ar surdotulkojumu

02.12.2016

Šodien, 2. decembrī Saeimā Sarkanajā zālē tiek rīkota diskusija “Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”. Tā risināsies no pl. 12:15 līdz 15:15. Diskusija ar surdotulkojumu būs skatāma arī tiešsaistē Saeimas interneta mājaslapā www.saeima.lv

Photo

Notiks latviešu zīmju valodas tulku atestācija

01.12.2016

Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Zīmju valodas tulku atestācijas komisija paziņo, ka latviešu zīmju valodas tulku atestācija notiks 2016. gada 15. decembrī pl. 14 Rīgā, Elvīras ielā 19 k – 3.
 
LNS Zīmju valodas tulku atestācijas komisijas priekšsēdētāja Inese Immure

Photo
Photo

Ēnu teātra izrāde Adventes laika noskaņās lieliem un maziem!

30.11.2016

Biedrība „Teātris azotē” sadarbībā ar Rīgas Internātvidusskolu bērniem ar dzirdes traucējumiem, Latvijas Nedzirdīgo savienību un SIA „LNS Rehabilitācijas centrs” decembrī organizē radošo laboratoriju Adventes laika noskaņās.

Photo

Eiropas Parlaments pieņēmis rezolūciju par zīmju valodām un profesionālajiem zīmju valodas tulkiem

24.11.2016

Eiropas Parlamentā (EP) Strasbūrā 21. – 22. novembrī notika plašas debates par zīmju valodas pielietojumu un profesionāla surdotulkojuma pieejamību nedzirdīgajiem cilvēkiem visdažādākās dzīves jomās. To rezultātā 23. novembrī Eiroparlaments pieņēma rezolūciju par zīmju valodām un profesionālajiem zīmju valodas tulkiem (par nobalsoja 661, pret 6, atturējās 23).

Photo

LTV piedāvā svētku programmu nedzirdīgajiem skatītājiem

17.11.2016

Valsts svētku dienās novembrī Latvijas Televīzija plānojusi sagatavot un pārraidīt īpašus raidījumus cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas