Search form

Jaunumi

Photo

Sveicam Surdotehniskās palīdzības centru 20 gadu darba jubilejā!

1.februārī LNS SIA Surdotehniskās palīdzības centram (SPC) aprit pastāvēšanas 20. gadskārta.
LNS Nedzirdīgo savienības vadība un tās lielā saime sirsnīgi sveic šajā darba jubilejā SPC kolektīvu, novēlot tam sekmīgu visu atbildīgo uzdevumu izpildi, darba un dzīves prieku, radošumu un veselību ikvienam darbiniekam.

Photo

Pasūti „Kopsolī” – tas ir vienīgais laikraksts Latvijā tieši tev

31.01.2014

Tavs „Kopsolī” tev ir bijis līdzās jau vairāk nekā pusgadsimtu kā vienīgais specializētais izdevums cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem Latvijā (iznāk no 1954. gada).

Photo

Vecuma pensionāriem lieliska iespēja!

30.01.2014

Kārtējā trešdienas sanākšanā Rītausmā ar divām ļoti labām prezentācijām uzstājās jaunā LNS projekta „Ejot līdzi laikmetam” vadītāji.

Photo

Rīgas domes labklājības departaments informē par iespēju strādāt

30.01.2014

Aicinām cilvēkus ar invaliditāti iesaistīties nodarbinātības atbalsta pakalpojumos.

Photo

Lielbritānijā: paplašinātas nedzirdīgo un neredzīgo pacientu tiesības

29.01.2014

Lielbritānijas Nacionālais veselības dienests (NHS) ievieš jaunus noteikumus, kas izstrādāti, lai uzlabotu nedzirdīgo un neredzīgo pacientu medicīnisko aprūpi. Jauno noteikumu ieviešanas galvenais uzdevums – nodrošināt, ka nedzirdīgie un neredzīgie nav sliktākā situācijā kā pārējie pacienti.

Photo

Pasteidzieties pieteikties: NVA mūžizglītības pasākumos vietu skaits ierobežots

28.01.2014

No vakardienas, 27. janvāra, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsāk elektronisku pieteikumu reģistrāciju dalībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām”.

Photo

Es esmu šeit, lai arī es nedzirdu! Es varu strādāt!

28.01.2014

2013. gadā no 2. līdz 6. decembrim Rīgas internātvidusskolā bērniem ar dzirdes traucējumiem viesojās Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas ietvaros Comenius projekta “I`m here, even if I can`t hear! I can do!” (Es esmu šeit, lai arī es nedzirdu! Es varu strādāt!) sadarbības partneri no Poznaņas un Minhenes. Tā bija visu projekta dalībskolu pirmā redzēšanās ar mērķi iepazīties un pastāstīt par projekta sākumposmā jau paveiktajiem darbiem un nākotnē veicamajiem darbiem.

Photo

Japāna: Oširo palīdz saviem līdzcilvēkiem ar dzirdes traucējumiem „izlauzties no čaulas”

27.01.2014

Skaistumkonkursu dalībniece, modele un uzņēmēja, kura bērnībā kļuvusi nedzirdīga, nesen sarīkoja īpašu modes skati, kuras laikā deva iespēju nedzirdīgajiem parādīt uz ko viņi ir spējīgi.

Photo
Photo

Pilnveidos sociālos pakalpojumus cilvēkiem ar redzes un dzirdes traucējumiem

24.01.2014

Labklājības ministrija (LM) plāno pilnveidot sociālās rehabilitācijas pakalpojumu un tehnisko palīglīdzekļu sniegšanu cilvēkiem ar redzes un dzirdes traucējumiem, lai viņiem uzlabotu iespējas iekļauties sabiedrībā, strādāt algotu darbu, iegūt izglītību un aprūpēt bērnus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas