Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Tikšanās ar „Kopsolī” lasītājiem Rītausmā

31.10.2014

29. oktobrī LNS Informācijas nodaļas darbinieki tikās ar „Kopsolī” lasītājiem Rītausmā.

Photo

Rudenīgais brauciens pie kaimiņiem Igaunijā

31.10.2014

Pēdējās rudens nedēļas brīvdienā Alūksnes grupas biedri devās nelielā braucienā. Rīts solīja vēsu, bet skaistu dienu.

Photo

Ejot līdzi laikmetam!

31.10.2014

Kopš 2013. gada novembra Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) īsteno projektu "Ejot līdzi laikmetam!". Tā vispārējais mērķis ir veicināt personu ar dzirdes traucējumiem integrāciju sabiedrības dzīvē un paaugstināt dzīves kvalitāti, bet tiešais mērķis – attīstīt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, lai veicinātu cilvēktiesību ievērošanu un invaliditātes izraisīto seku mazināšanu 100 vecuma pensionāriem ar dzirdes traucējumiem.

Photo
Photo
Photo

Vai mūsu dzīves kvalitāte uzlabojusies? Izsaki savu viedokli

28.10.2014

Pētījumu aģentūra FACTUM aicina LNS biedrus piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu, kā Latvijā notiek cilvēku ar invaliditāti tiesību ieviešana, kādās dzīves jomās ir notikušas izmaiņas, vai tās ir/nav uzlabojušas cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāti.

Par grozījumiem Darba likumā

27.10.2014

Saeima 23. oktobrī galīgajā lasījumā pieņēma apjomīgus grozījumus Darba likumā, kas paredz noteikt jaunus pienākumus, atbildību un tiesības gan darba ņēmējiem, gan darba devējiem.

Photo

Aicinājums piedalīties Nedzirdīgo filmu konkursā! (video)

22.10.2014

Latvijas Nedzirdīgo savienības kultūras joma tiek paplašināta ar jaunu mākslas žanru – kinomāksla. Šis žanrs ir ļoti populārs nedzirdīgo vidū Eiropā un pasaulē. Pat Lietuvā un Igaunijā tas īstenojas jau otro gadu.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas