Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Notikumi Kuldīgas RB oktobrī (foto)

03.11.2016

Klāt oktobris. Visi dārza darbi apdarīti, rudens raža jau novākta un iegūlusi māju pagrabos. Par to, kas šogad izaudzēts un kas padevies vislabāk, kuldīdznieki nolēma padalīties arī ar citiem.

Photo

Rīdzinieki godina savus jubilārus (foto)

03.11.2016

Rīgas RB savus biedrus apaļajās jubilejās pasākumā “Zelta briedumā” atzīmēja 29. oktobrī Rītausmā. Šo pasākumu pirmo reizi organizēja Anda Tīdemane. Pasākums norisinājās krāšņi izdekorētajā mazajā zālē, to vadīja Elfa Zariņa.

Photo

Gardie valmieriešu rudens piedzīvojumi

26.10.2016

Mums radās iespējas vēl paceļot par atlikušo naudu – domas dalījās, kur braukt par maziem līdzekļiem. Deju skolotāja Uldze ieteica doties uz Raunu – nenožēlosiet, būs ko redzēt. Tiešām tā arī bija!

Photo

Jelgavas grupa bauda Lietuvas zelta rudeni

24.10.2016

Oktobris vienmēr ir skaists mēnesis, jo šinī laikā daba parāda savu krāsaino pusi. Ne tikai Latvijā, bet Lietuvā arī ir skaisti apskates objekti, ko apciemot tieši zelta rudens laikā.

Photo

Rīgas RB grupas “Tilts” biedri apmeklē operu

21.10.2016

Jau vairākus gadus Latvijas Nacionālajā operā un baletā virs skatuves pie griestiem ir subtitru ekrāns, lai apmeklētājiem nav jāpūlas saprast, ko solisti un koris dzied. Tas labi noder visiem it sevišķi tad, ja ieradušies viessolisti un dziedāšana notiek svešvalodā. Subtitri lasāmi latviešu un angļu valodā.

Photo

Daugavpilī svin arī remonta laikā

20.10.2016

Neskatoties uz lielo remontu, kas pašlaik notiek mūsu klubā, mēs strādājam un organizējam pasākumus vienā lielā telpā – biedrības zālē.

Photo

Sāremā salas apmeklējums izdevās!

17.10.2016

Šogad LNS Rehabilitācijas centrs pirmo reizi organizēja kopīgu ekskursiju saviem darbiniekiem un Rīgas biedrības biedriem uz interesantām Igaunijas salām – Sāremā un Muhu. Šoreiz ekskursijā piedalījās arī mūsu. nedzirdīgie klienti.

Photo

Senioru diena Rītausmā (foto)

17.10.2016

Šogad 1. oktobris iekrita sestdienā, un Rītausmā tika atzīmēta Senioru diena. Bija ieradušies vairāk nekā 50 biedri. Viņi noklausījās stāstījumu par pensiju vēsturi. Pēc tam Jadviga Bočkāne sniedza informāciju “Esiet veseli”.

Photo

Nedzirdīgo diena Rēzeknē

13.10.2016

8. oktobrī, kad vējš, virpuļodams starp koku zariem, meta lapas dzeltenās un sārtās lapas zemei kā rudens seģeni, mēs svinējām Nedzirdīgo dienu Rēzeknē.

Photo

Kuldīgas RB svin Nedzirdīgo dienu (foto)

12.10.2016

8.oktobrī kuldīdznieki viesu namā „Polīši” atzīmēja Nedzirdīgo dienas pasākumu. Kā katru gadu, arī šogad pasākums bija kupli apmeklēts, piedalījās dalībnieki arī no Valmieras un Rīgas (vairāk nekā 40 cilvēku, apmeklētāju skaits pasākumā bija ierobežots, tāpēc atvainojamies tiem, kuriem neizdevās pasākumu apmeklēt).

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas