Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Spilvenu kaujas, līdzsvara trases, milzu airi, nakts stafete un… (foto)

04.08.2016

Kā katru gadu jau ierasts, arī šogad no 23. līdz 24. jūlijam kuldīdznieki noorganizēja nedzirdīgo tūrisma sacensības „Kuldīgas tūrists 2016”. Tās risinājās zemnieku saimniecīobā „Polīši” jautrā un atraktīvā gaisotnē.

Photo

Jelgavnieki iepazīst savu novadu

04.08.2016

Jelgavas grupas biedri skaistā un saulainā jūlija sestdienā devās ekskursijā, lai vēl labāk iepazītu savu apkārtni. Jelgavas novads ir bagāts ar apskates vietām, šoreiz devāmies tikai pa Kalnciema šoseju, kur piestājām trīs vietās.

Photo

Kuldīdznieki gatavi līdzdarboties vietējā sabiedriskajā dzīvē.

04.08.2016

No 14. jūlija līdz 17. jūlijam Kuldīgā tika svinēti skaisti svētki – festivāls “Dzīres Kuldīgā”. Šie kuldīdzniekiem ir īpaši svētki un iespēja viesiem parādīt kā kuldīdznieki prot rīkot un svinēt svētkus.

Photo

Ceļojums pa Ziemeļigauniju (foto)

03.08.2016

1. jūlija rītā, mēs – astoņu cilvēku grupa no Valmieras – izbraucām no lietainās Latvijas uz Ziemeļigauniju.

Photo
Photo

Ekskursija uz ALDARI

17.06.2016

Rīgas biedrības Kurzemes grupas priekšsēdētāja Vita Kamare 10. jūnijā organizēja ekskursija uz AS “Aldaris”, kas atrodas Sarkandaugavā. Apskatījām muzeju, ražotni un uz beigām mums piedāvāja 4 dažādu alus šķirņu degustāciju (nogaršošanu, baudīšanu).

Photo

Jaukā ciemošanās pie Jāņa lauku sētā

Maija pēdējās sestdienas rītā Valmierā pie autobusu stacijas sabrauca 4 automašīnas, lai kopā mērotu 85 km uz Mālpili. Vēl viena – ar cēsiniekiem – pievienojās Siguldā. Visu braucēju galamērķis bija “Vecrubenīši” sēta Mālpils pusē, kuru apsaimnieko nedzirdīgais zemnieks Jānis Pārpucs.

Photo

Valmieras pilsdrupās aizvadīts invalīdu organizāciju sadraudzības pasākums

07.06.2016

3. jūnijā Valmieras pilsdrupās norisinājās Valmieras Invalīdu biedrības ”Atspēriens” organizēts invalīdu organizāciju sadraudzības pasākums.

Photo

Netradicionāls vienas dienas maršruts: Jāņupes taka, Dievdārziņš, “Jūras”… (foto)

06.06.2016

Kurp doties rīdziniekiem, kad liekas, ka viss interesantākais Rīgas tuvumā jau apskatīts? Pēc neilgas galvas lauzīšanas tika sastādīts netradicionāls loka maršruts Jāņupe – Iecava – Vecumnieki – Baldone, un Rigas RB grupas “Tilts” biedri Jānis Zandovskis, Daina Meldere un es, kompānijā pieaicinot ārpus biedrības esošo vājdzirdīgo Edīti Rozenfeldi, nolēmām doties ceļā.

Photo

Kur paliek atkritumi un kā izaudzē garšīgos tomātus – skatīsimies savām acīm!

31.05.2016

Rīgas RB Rīgas rajona grupa 3. jūnijā plkst.13 organizē izzinošu ekskursiju uz Getliņiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas