Search form

Jaunumi

Photo

Iesim skatīties!

14.10.2015

Amatierteātru festivāla „Rīga spēlē teātri 2015” ietvaros no 17. līdz 25. oktobrim dažādās Rīgas vietās notiek pašdarbības kolektīvu uzstāšanās. Pilna programma šeit: http://www.kultura.riga.lv/public/70823.html

Photo

Labo darbu netrūkst – piesakiet savu organizāciju!

14.10.2015

Tiesībsargs aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju pieteikt konkursam nevalstiskās organizācijas, kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti. Konkursu organizē Tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”.

Photo

Skatieties šovakar!

08.10.2015

Šodien, 8. oktobrī pl. 17:45 Latvijas reģionu televīzijas raidījumā „Trīs ceturtdaļas” varēsiet noskatīties mūsu Nedzirdīgo dienas notikumus 3. oktobrī Rītausmā un interviju ar LNS prezidentu Edgaru Vorslovu.

Photo

Nedzirdīgo diena 2015

05.10.2015

Šogad Pasaules nedzirdīgo dienu svinējām 3. oktobrī Rītausmā ar plašu pašdarbības priekšnesumu programmu. Vispirms Rītausmas radošais kolektīvs izrādīja savu jauno uzvedumu, kas tapis projekta “Iepazīt Raini Latvijas Nedzirdīgo savienībā” ietvaros.

Photo
Photo

Ekskursija uz Daugavgrīvas cietoksni

05.10.2015

Jaukā svētdienas rītā 13. septembrī Rīgas RB Ziemeļu grupas biedri devās ekskursijā uz Daugavgrīvas cietoksni. Lai varētu visu smalki uzzināt par šo objektu, bija sarunāts gids un ar tulka Ināras palīdzību varējām iepazīties ar cietoksni – godīgi sakot, ar to, kas palicis pāri no cietokšņa.

Photo
Photo
Photo

Kādu pieslēgumu izvēlēties planšetdatoram

02.10.2015

Atbildot uz lielo lasītāju interesi par to, kura mobilo sakaru operatora piedāvājums ir visizdevīgākais, lai valsts apmaksātajās digitālajās saziņas ierīcēs – planšetdatoros varētu lietot internetu, LNS Informācijas nodaļa izsūtīja vēstules visiem 3 operatoriem, izklāstīja situāciju un uzdeva šādus jautājumus:

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas