Search form

Interesanti fakti

Photo

Iepazīstieties - nedzirdīgais komiķis Džons Smits

23.04.2010

Nedzirdīgais komiķis Džons Smits lepojas ar to, ka ir britu zīmju valodas lietotājs, un šo māku izmanto, veidojot savus priekšnesumus. Viņa pirmais skatuves uznāciens notika 2005. gadā. Kopš tā laika Džona pasākumu apmeklētāju skaits arvien palielinājies. Viņš izklaidē publiku nedzirdīgo klubos un teātros visā valstī.

Photo

Pirmais nedzirdīgais jūrnieks vēsturē, kurš apceļojis apkārt pasaulei

11.05.2010

Šarlam de Vaileram (Charl de Villiers) pasaule kļuva klusa jau bērnībā, kad, lietojot spēcīgas antibiotikas, viņš zaudēja dzirdi. Dzimis Dienvidāfrikā, taču vēlāk devies uz Teksasu (ASV). Savu ceļojumu jūrasbraucējs uzsācis Amerikas dienvidu krastā, sasniedzis Panamu, šķērsojis Kluso okeānu, tad caur Torres šaurumu ieradies Austrālijā. Tālāk turpinājis ceļu uz Āfriku, Labo Cerību ragu. 2004. gada 19. decembrī ceļojums noslēdzās, atgriežoties sākumpunktā.

Photo

Žongliere Pinkija

18.05.2010

Pinkija Aiello ir nedzirdīga māksliniece no Portlendas, Oregonā. Viņas talanti ir žonglēšana un braukšana ar vienriteni. Viņa uzstājusies visā plašajā Amerikā, kā arī redzama filmās un televīzijā.

Photo

Nedzirdīgais reperis sadarbojas ar ierakstu kompānijām

01.06.2010

Šons Forbss ir nedzirdīgs kopš bērnības ar dzirdes zudumu 90% apmērā. Jau mazotnē viņš bija iemīļojis hip-hopa mūzikas zemās vibrācijas un, spēlējot bungas, attīstīja savu ritma izjūtu.

Photo

Brenda Kosta: „Mēs varam sasniegt savus sapņus...”

09.07.2010

Brenda Kosta dzimusi 1982. gada 8.novembrī Riodežaneiro, Brazīlijā. Piedzimusi bez spējas dzirdēt. Viņa ir brazīliešu supermodele, savu karjeru uzsākusi kā peldētāja.

Photo

Dianna Breja- nedzirdīga aktrise un filmu zvaigzne. Nākamā Mārlī Metlina?

04.06.2010

Jau gadiem ilgi nedzirdīgie ir viesaktieri  daudzos ASV televīzijas raidījumos, šovos un filmās. Šobrīd Holivuda jūtas gana ērti ar nedzirdīgajiem aktieriem, tāpēc ir uzsākuši veidot televīzijas raidījumus ar tiem. Kā sākums tam – Dianna Breja (Deanne Bray).

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas